Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom? Szerintetek érdemes szexológushoz fordulnom, tudna rajtam segíteni?

Figyelt kérdés

Nőt szerezni nem gond, ugyanis elég helyes pasinak tartanak és anyagi gondokkal se küzdök. Így már vagy 25 lánnyal is próbáltam, de valahogy sosem jött össze a szex, pedig állítólag nagyon csinos jó nők voltak.

Amikor szexelni kezdünk és csókoltunk stb az még nem gond, de mikor leveszi a bugyiját és ott meglátom a nemi szervet, teljesen elfog az undor. (ott nedvezik, szagát se bírom stb)


2014. máj. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a nőkhöz vonzódsz? Mert elég furcsa, hogy azt írod, hogy "állítólag nagyon csinos nők". Ezek szerint te nem tartottad őket vonzónak?
2014. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1- Hát nem tudom, de a fiúk még jobban nem érdekelnek. azért nőkkel tudok csókolózni, csókolgatni stb.
2014. máj. 13. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet aszexuális vagy. Szerintem mindenképp keress fel valami szakembert.
2014. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, fordulj szakemberhez. Komolyan. (szexuálpszichológushoz)
2014. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem rajtad még a jó isten sem tud segíteni....
2014. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

próbálkozz a pasiknál cukifiúúúú


De a viccet félretéve tényleg

2014. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Hányinger fogna el ha egy férfit meg kéne csókolnom. Viszont nőt csókolgatni, mellét stb izgató..jóó :)
2014. máj. 13. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:

mi bajod a puncikkal ?


az a dolguk hoyg nedvesek legyeneket azta nbevagni nekik meg ilyenek.

2014. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!