Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kényeztetni a száraz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kényeztetni a száraz vagy már a nedves puncit szeretik jobban a pasik?

Figyelt kérdés
ha már nagyon nedves az nem rossz érzés?
2014. máj. 18. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a nedveset szeretem. Az se baj ha nagyon az. Nekem tetszik, mikor tök nedves lesz tőle az egész fejem :)
2014. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én frankón kiszopizom belőle a puncinedvet. Minél nedvesebb, anál jobb, hisz bennem van a tudat, hogy ezt én váltottam ki belőle. :)
2014. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hogyan tartasz szárazon egy puncit? Ha valaki elkezd orálisan kényeztetni, és tegyük fel olyan személy aki tetszik, és kívánod a szexet éppen ott és akkor, úgy nem marad túl sokáig száraz az egész biztos.

Ha be vagy gerjedve, akkor mire lekerül a bugyi már bőven megindul a nedvesedés.

De szimplán válaszolva, mindenképp a nedveset.

2014. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*annál jobb, nem anál. A berögződés, ugyebár... :D
2014. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok, mint Gombós Artúr a csokival. A nedves jobb, de a száraz is jöhet
2014. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindkettőt ha ugyanarról a kéjforrásról van szó :)
2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!