Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szőrtelenítést mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőrtelenítést mennyire követelik meg úgy általában a prostik a vendégtől sz*pás és s*ggnyalás esetén? Ugye nem csak csupaszon lehet menni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Semennyire. Legalábbis a legtöbb. Nekik ez a mukájuk nem igazán követelhetnek meg semmit.
2014. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted amikor a full igénytelen büdös dagadt román kaminonsofőröket szopják az út szélén akkor megkövetelnek bármit is?
2014. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem követelik meg, elzavarni nem fognak, de jobban szeretik a csupaszt. Azt meg ne várd, hogy a pitsádat kinyalják. Ha ápolatlan vagy, elküldenek egyből.
2014. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép is lenne, ha még a prostik követelnének tőlem bármit is. Nálam van a pénz, én fizetek, szóval azt csinálják, amit én mondok. Az persze rendben van, hogy segget például alapból nem nyalnak, de ha megfizetem, akkor megcsinálja azt is. Függetlenül attól, hogy szőrös-e, vagy sem.
2014. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Prostik...követelés... LOL
2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A házas prostik elvárják, de anélkül is kiszolgálnak csak nem leszel a kedvencük.
2014. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem szőrös volt a farkam, de azt mondta jöjjek máskor is, nem úgy tűnt, hogy nagyon zavarta volna.:D
2014. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!