Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy nem okoznak kielégülést a nők? Forduljak szakemberhez emiatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szépség (165 cm 90 kg), a dumám stílusom, olyan hogy tipikus jó nőket szedek fel, minden héten más nőt viszek az ágyba, de egyszerűen úgy érzem ez se hoz kielégülést és még többet szeretnék. sajnos nagyon sok nő szívét törtem össze a magatartásommal.

Gonosz dolog lenne ez, vagy talán valami betegség?


2014. máj. 18. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, hanem egy szép álom ;)
2014. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es Bárcsak álom lenne, ugyanis azért bánt a lelkiismeretem, hogy mit csináltam a nőkkel.
2014. máj. 18. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lelkiismeretfurdalasod van ne folytatsd! Valts eletstilust. Ilyen egyszeru
2014. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%

2 dolog lehet ami esetleg kielégülést hozhat:

- Próbálj ki egy komoly kapcsolatot. Azzal hogy folyton váltogatod a partnered nem tudtok megfelelően egymásra hangolódni.

- Az is lehet hogy meleg vagy... próbáld ki egyszer pasival is... lehet hogy az elhozza a kielégülést amit vársz. Mert ha tényleg annyi jó nőt vittél ágyba, s mégsem volt olyan jó, akkor sajna csak a pasik maradnak.

2014. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
165 centidhez ha 90 kg vagy akkor ku*rvára dagi vagy. nem hiszem hogy túl sok valóban jó nőt szednél fel a dumáddal
2014. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kóros fantáziálás
2014. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!