Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! A barátnőtökkel lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtökkel lefeküdtök és neki ez az első, miket mondanátok neki közbe, előtte, utána? Hosszabban is leírhatjátok!

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 17:23
 1/9 aladar12 ***** válasza:

előtte utána : szeretlek

közbe : nyesze, viszonylag gyerekes hangon, minden lökéskor

2014. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hogy lazuljon el, legyen nyugodt és élvezze a dolgot.

szerintem valamennyire felelősség elvenni egy lány szüzességét. az lesz az első olyan élménye szal fontos hogy pozitív legyen neki. ezért nagyon odafigyelnék rá.


a köcsög megoldás előtte: szeretlek utánna: tévedés volt mégsem pá :)

2014. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem előtte megkérdezte, hogy biztos akarom-e, közben azt mondogatta, hogy szeret, utána azt kérdezte, hogy ugye nem vette-e el a kedvem.
2014. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előtte mondtam, hogy tegye szét a lábait, közben nem szóltam semmit, a végén mondtam, hogy kijött. A legvégén megkérdeztem, hogy jó volt-e, de csak azért, mert a jövőre is gondolok.
2014. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezte, tényleg akarom-e.

Közben semmit, mert azzal foglalkozott, hogy hogyan tud segíteni ellazulni, ilyesmi.

A végén magához ölelt, és megkérdezte, milyen volt, hogy érzem magam.


De így utólag megnéztem volna az aktust :)

2014. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél.. nekem előtte azt mondta szeret. Közben is végig ezt mondta. Utána szakított velem. Elmondta azt is, hogy direkt szűz lányokat hiteget, mert az milyen buli, hogy utána szenvednek...


A srác simán elmehetett volna színésznek is, annyira jól játszotta a szerelmest 4 hónapig. A szex előtt.

2014. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi kérdés de ez kijött:

A 6#! férgét nagyon szívesen kasztrálnám érzéstelenítő nélkül, jól összeverve!

2014. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mielött megtörtént, azt hogy szeret, nekem is megkérdezte hogy biztos akarom e, meg hogy ez csak rajtam múlik. Aztán hogy lazítsak, végig, próbált, majd miután 5 perc alatt(cigicel együtt) vége volt, végig bocsánatot kért, hogy rég nem teljesített ilyen szarul :DD, de másodszorra is rajtam múlt. Megkérdezte hogy akarom e. És akkor már tovább is bírta. Viszont, én nem mentem el, se elössször , sem másodszor, de nem aggódom, mert mindenki azt mondja,hogy a legtöbb lánynak ehhez 4-6 alkalom kell :)
2014. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-6 alkalom? :D Én az első 5 évben senkivel sem élveztem el, pedig volt 1 éves kapcsolatom is. És volt még egy pár, csak rövidebbek. Soha nem jött össze senkivel.


Azzal lett 24 évesen orgazmusom aki már a férjem, de vele is csak 1 év után volt hüvelyi. A csiklói orgazmus már 3 hét után összejött::D

2014. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!