Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem látens homosze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem látens homoszekszualitásra vall, ha egy férfi nagyon szereti egy nőnél az anális szexet?

Figyelt kérdés

Azal szoktak érvelni melette, hogy ott lehet menni "fürdőköpeny" nélkül, nem lesz belőle gyerek.

Ellene szólónak leggyakrabban pedig az hangzik el, hogy egy nőn nem azért van p*na, hogy s***be b***ák őket, mint a b*zik egymást.



2014. máj. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de en soha nem voltam oda az analis szexert, mert minden mosakodas ellenere nem vmi higienikus sztem meg amugy is idegenkedek tole vhogy, de hat nem vagyunk egyformak akinek ez jon be csinalja....
2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy homoszexuális nem az análszexet szereti a nőnél. Semmilyen szexet nem szeret a nőnél.
2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noydra ***** válasza:
0%

Nem igazán mindegy, hogy finom sima popsi, vagy szőrös undorító.

Valamint az sem, hogy punci van alatta, vagy herék...


Ha ez valakinek mindegy, akkor lehet, hogy b.u.zi.

2014. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egy homoszexuális nem az anális szexet szereti hanem a fiúkat. mivel a fiúkat csak a feneküknél lehet megdugni ezért csinálják azt. de egy anális szex egy lánnyal nem ugyan az mint egy fiúval, nem hiszem hogy egy melegnek jó lenne egy lánnyal az anális.
2014. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!