Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi az bennetek személy szerint, ami tetszik a fiúknak? Nem/kor.

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Belső tulajdonságra vonatkozik a kérdés gondolom... Bennem az, ami taszítja is őket egyben. Az, hogy fiús vagyok. Minden ezzel járó előnyt kedvelnek, és minden ezzel járó hátránytól viszolyognak. Kicsit paradox.

22L

2014. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külsőben a nagy szememet, a vékony derekamat, az álcsontomat és a számat szokták szereti.

Amúgy meg azt szokták mondani, hogy azt szeretik bennem, hogy nagyon különleges vagyok, máshogy gondolkodok mint a többi lány. Titokzatos vagyok és mégis közvetlen.

Ezeket pasik mondták, ha nem mondtak volna soha semmit akkor arra tippelném maximum, hogy a szemem tetszik nekik meg az ízlésem.

19L

2014. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ha a kérdés belsőre vonatkozik, akkor az, hogy én talán nem vagyok olyan hisztis p*csa, mint az osztályom 90%a, meg, hogy nyitott vagyok sok mindenre, nem ijedek be az új dolgoktól és, hogy széleskörű az érdeklődési köröm, tehát sok mindenről lehet velem beszélni

ha a külsőre vonatkozik akkor viszont valószínű, hogy a melleim mérete kelti el az érdeklődésüket

16/L

2014. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Külsőre és belsőre is vonatkozik :)
2014. máj. 18. 18:23
 5/9 Andrea Henrietta ***** válasza:

Külsőre csinos vagyok, és egyéni, elegáns stílusom.

Belsőre pedig kedves vagyok, figyelmes, aranyos, szenvedélyes (és ha a párom olyan, akkor bevállalós.)

2014. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szemöldököm :D


De ezen kívûl semmi. Eddig mindössze egy párom volt. Szerinte szép vagyok, csinos, kedves (amiket nem hiszek el), viszont más pasik csak a szemöldökömet dícsérték. Meg nem is akartak tõlem semmit.


19/L

2014. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külsőre azt hogy nem festett hajú szőke vagyok, hanem igazi:D , ami manapság már nagyon ritka...és a világoskék szemeimet:)

Illetve még a számat is. Nem túl vastag, viszont volt aki azt hitte hogy nem is igazi...merthogy szép formája van állítólag...ezt sem egy pasi mondta.

És a magasságom is sok pasinak bejön. (175 cm)


Belsőre úgy egyben az egész személyiségemet. Többen mondták hogy különleges, mert összetett, bonyolult, nem hétköznapi személyiség. Ezek jönnek be a férjemnek is:D

2014. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Belső: vidám, optimista, segitőkész, jófej

Külső: szem, száj, alak, kéz, lábak

akik eljutottak odáig, azok mind áradoztak a puncimról ;p

2014. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Külsőre az alakom,a mellem,és az arcom állítólag. Belsőre pedig a személyiségem úgy összegészében. 18/L
2014. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!