Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők ez baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ez baj?

Figyelt kérdés
Megakartam ajándékozni a kedvesem és egyben magamat is. Vettem neki egy szexi tűsarkút a zarában, egy csipkés harisnyatartót hozzá egy hátul vékony csíkos combharisnyát, valamint egy szoknyát és egy fehér blúzt. Mikor átadtam neki leordított hogy nem fog nekem este riba ncokodni a vacsorán. Én köpni nyelni nemtudtam, amellett hogy nagyon rosszul esett, mert irtó szexi lett volna így még pluszban több mint 20ezer forintot hagytam a boltban feleslegesen. Elvagyok keseredve.. Tényleg hibás lennek emiatt?

2014. máj. 22. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy. Ez olyan nevetséges, hogy muszáj vigyorognom rajta.
2014. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az lett volna a jó ha együtt veszitek meg. Vagy érzékeny pillanatában kaptad el.

20l

2014. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Meglepetésnek szántam, és semmi kirívó nincs benne, szép izléses dolgokat kapot nem ku rvás holmit. Hát én nem nevettem rajta... Örömet akartam szerezni neki is.
2014. máj. 22. 14:40
 4/14 anonim ***** válasza:
én nem sértődnék meg, kivéve ha tudnám,hogy azért akarsz beöltöztetni így, mert már unsz.
2014. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt neki ugy vetted h ebbe menjetek el vacsorazni akk megertem:D de ha csak otthon neked kellett volna felvennie akk viszont nem..:)
2014. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De az ilyen rucikkal a nők lepik meg a pasikat nem fordítva.
2014. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de ez neked jobb lett volna mint neki nem gondolod? :D hívd el egy vacsira egy fasza étterembe :) és kérj tőle elnézést csak arra gondoltál hogy jó lenne, am ha nem használta meg minden rajta van meg számla is megvan akkor 8 napon belül visszaveszik indok nélkül a cuccokat :) szval visszakapod a pénzed ha még benne vagy a 8 napos keretben
2014. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5. Vagyok.

Ja hat ha izlesesek voltak a ruhadarabok es nem prostisak akk nem ertem miert borult ki annyira..en csak orultem volna igyis ugyis az uj ruciknak:D

Biztos rossz hangulatban volt..:/ beszeld meg vele nyugodt hangon:)

2014. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kérd vissza

vidd vissza

és vegyél neki egy nyalókát


de egy lüke nőd van ....

2014. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát elrakod, a nőt kidobod és keresel egy olyan csajt akire jó a ruci
2014. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!