Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mondjátok nagyobbn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mondjátok nagyobbnak a péniszeteket?

Figyelt kérdés
Nincs a világon ennyi 18-20 centis szerszám, mint itt, és a képeiteken látszik is, hogy normális méretetek van, ami pont jó is, minek még hozzámondani pár centit?

2014. máj. 22. 15:43
1 2
 1/17 Diarmand ***** válasza:
Kérlek alássan, én lemértem centivel és amikor egy csaj anno fényképet kért róla és biza el is küldtem neki, mellette a centivel. Szóval én biztosan tudom, hogy (m)ekkora :)
2014. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondom nagyobbnak, azt se tudom mekkora. Az eddigi tapasztalataim alapján a lányok nem centivel a kezükben kezdik a szexet, teljesen irreleváns.
2014. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mert akkora:D azért mert a többség hatalmas kamu,attól még vannak nagyméretű tagok:P

...itt is:)

2014. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Merha azeszemet hazudom nagyobnakakkor mára kijirásnál lebukok.
2014. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Vannak, de a többség képein látszik, hogy 14-16 cm, mégis feleslegesen ragaszkodik ahjoz, hogy 18-20, és 6 vastag.
2014. máj. 22. 16:05
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyméretûek azok akik örömmel leirják ide h nekik mekkora. nem biztos h hazudnak. Viszont azért mert az esetek többségében 20+ centit mondanak, nem jelenti azt h mindenkinek akkora. Nyilván a 12-14 centisek nem dicsekednek itt.

Az meg h tesznek hozzá... én is teszek hozzá mikor azt a 4 mm-t hozzáteszem h kerek szám legyen :D vannak akik nem jol mérik meg, vagy ha vastag akkor nem is tûnik olyan iszonyat nagynak és ránézésre hihetetlen h annyi az az annyi.

20F

2014. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mennyire kerekíted fel?
2014. máj. 22. 16:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Privit remélnek. Sosem mondtam nagyobbat, mint amekkora. Egyenesen vicc, aki ebben kamuzik. :)
2014. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
amiért a nők push-up melltartót hordanak.
2014. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 PearlDiver ***** válasza:
Magyarországon az átlag (felnőtt férfiak körében) 17,5 cm. Szóval nem hiszem hogy ne lenne sok 18-20 centis (minthogy jóval rövidebbek is alakítják az átlagot).
2014. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!