Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? Talán van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? Talán van bennem valamiféle bdsm hajlam?

Figyelt kérdés
Eddig minden szexuális partneremnél tapasztaltam azt, hogy mindig "bevadulok". Imádom a szerepjátékokat, főleg amikor azt játszuk hogy megerőszakolnak.. imádom ha érezteti a pasi, hogy ő hordja a nadrágot, és ez tettekben is megnyilvánul. pl egy két durvább pillanat, csúnya beszéd, stb. szerintetek van bennem bdsmre való hajlam?? L20
2014. máj. 22. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűséggel.
2014. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Froncsi ***** válasza:

:|

Gyere hozzám!!

Amúgy annyira nem tűnik veszélyesnek szerintem, más dolog amikor a komoly fájdalmakkal tűzdelt szexet élvezi a páciens.

2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak nőből vagy, és nincs feminista hajlamod ... ennyi
2014. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benned olyan hajlam, kiderítsem?:D
2014. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jee ez olyan mintha én írtam volna (az első mondat kivételével9
2014. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az nőkben teljesen átlagosnak számít, vagy max minimális BDSM hajlamnak.
2014. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Ez tök normális egy nőnél, hogy vágyik arra, hogy a férfi legyen az erősebb és teljesen átadhassa magát neki és a kéjtől megsemmisülve ott feküdjél úgy, hogy mozdulni sem bírsz, kiszolgáltatva neki. Mivel a mai világban a férfiak többség totál puhapööcccs, és az ágyban is csak maszatolgat, így nem csoda, ha szereted ha eljátszák, hogy megerőszakolnak - más szóval teljesen magukévá tesznek éreztetve veled a férfi erőt. Ez a bdsm-től nagyon messze van. Vagy arra is vágysz, hogy fájdalmat okozzanak és a fájdalom izgat fel?
2014. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!