Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy legyek szexisebb és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek szexisebb és nem ilyen kis félénk, mit amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Állítólag csinos vagyok, de a fiúk mindig csak keresztül néznek rajtam és odamennek azokhoz a lányokhoz, akiken miniszoknya van, meg öt tonna szemfesték és oooolyan buták, mint a kő. Ez úgy fáj a lelkemnek, velem tudnának mindenféléről normálisan beszélgetni, de nekik a buta vihorászás kell. Miért? Legyek én is buta vihorászó, ha bármit is szeretnék? :(
2014. máj. 22. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Korod?
2014. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, legyél az. vegyél fel minél rövidebb szoknyát. Butulj el. Kend magad. Ez az, ez kell neked a kerek élethez. Ettől több leszel. Végül, a nők arra születtek, hogy a férfiaknak tetszenek.
2014. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát, nem ismerlek.

de lehet te s igyekezhetnél csinosabban öltözködni.

2014. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert nem mersz lépni. Kezdetnek megnyomni a privát üzenet fület. :D
2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát hogy csinos vagy, az elég relatív...
2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ne írj Szemekbe zárt titkok-nak az egy perverz pszichopata skizofrén állat aki minden létező csajra ráír ezen az oldalon mert annyira szánalmas, hogy a való életben képtelen csajozni de még itt sem megy neki!!!
2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem fogok itt senkinek visszaírni, egy egyszerű kérdést tettem fel, ez nem azt jelenti, hogy ismerkedni szeretnék.

Csak fáj, hogy az okos, viszont nem annyira feltűnősködő lányok mellett mindenki elsétál.

A szépség realatív, ez igaz, viszont sokan mondták már, hogy szép vagyok- de ez nem azt jelenti, hogy beképzelt, itt is csak azért írtam, hogy nem vagyok csúnya, nem az a baj, amúgy erről soha nem szoktam beszélni, vagy bárkit kérdezni, hogy szép vagyok-e, vagy nem.

Húszéves vagyok, általában fekete szűk farmer, balerinacipő, vagy deszkás cipő, szebb, de nem kivágott felsőket szoktam hordani és picit sminkelem magam. Természettudományos szakra járok az egyetemen. Hát ez vagyok én, de úgy tűnik, ez nem kell senkinek.

2014. máj. 22. 16:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos kellenél, de az meg neked nem kéne szóval ezvan.:p
2014. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 PearlDiver ***** válasza:
Tanulj meg táncolni! Nagyon sokat dob az önbizalom terén! És nem, ne r!b@ncosodj el. Ne azok a srácok kelljenek neked, akik a vakolatreklám libákra buknak!!
2014. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ezek alapján lehetsz te szexis is akár vagy szexistelen, a fene sem tudja, ennyiből még nem lehet tudni, sokban hozzájárul egy szép kedves bájos pofika meg , hogy a hajad hogy áll...
2014. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!