Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 év alatti srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év alatti srácok! Ti mennyi idejig bírjátok az önkielégítést?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam változó,van amikor órákig is el tudnám húzni az időt,de van úgy is,hogy annyira fel vagyok izgulva,hogy néhány perc az egész.
2014. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1óra is van :S de egy nőnél biztos nem lenne igy egyrszt az teljesen más szinten van sokkal jobb ha fogalmazhatnék igy :D
2014. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nincs önkielégìtésre szükségem .

Heti háromszor "tanulok" a barátnőmmel :)

14f

2014. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 válaszolo akkor kérdés nem neked szól eltéveszted kommidat
2014. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van olyan aki csak néhany percig bírja?

Olyan is akinek megtorténik az is, hogy néhány mp. alatt elmegy?

2014. máj. 22. 16:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,sokféle van. Szerintem ez az izgalmi szinttől is függ.
2014. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nos, én eleve csak 15 éves koromban kezdtem csinálni, szerencsére ezzel megelőztem, hogy éjjel az ágyba menjen állandóan.
2014. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már elmúltam 20, de 20 alatt is mindig gyorsan kivertem. Pár másodperctől kezdve 12 percig tarotttak.
2014. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Amikor csak időelb...ás, pótcselekvés, akkor igyekszem minél rövidebbre fogni. Akkor az a cél, hogy ne gondoljak rá, bár egyébként szarabbul, levertebbül érzem magam önki. után, mint előtt. Ez van, furcsa :(

2014. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok 20 év alatti! De nekem akkor is és most is változó! Van amikor max 10-15 perc, de van amikor 30 perc vagy annál több! A 30 perces rejszolásokkal régen annyi problémám volt, hogy miután elmentem utána volt amikor sikerült ugyan ennyit aludni is (ha napközben csináltam akkor is), természetesen ez csak akkor ha fekve csináltam! Most is van, hogy alszok utána de már kevesebbet!
2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!