Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal 2 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 2 éve vagyunk együtt, van egy 4 hónapos babám. A terhesség végén nem kívánt, és most sem. Vagy fáradt, vagy én vagyok az. Kb. mint a 60 évesek, semmi öszebújás stb. Tudom, hogy szeret, de nem mutatja ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el párterápiára a jövő héten. Ne halogasd, mert bebukod a házasságodat.
2014. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Faluhelyen ez sajnos nehezen kivitelezhető....Annak ellenére,hogy kamionozik,és ritkán lát,csak 7végén....nem így kellene lennie.
2014. máj. 23. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
anyaként tekint rád, nem nőként. sajnos benne van a pakliban :(
2014. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andrea Henrietta ***** válasza:

Interneten is utánanézhetsz párterápiás módszereknek, és próbáld azokat "bevetni" a hétköznapokban. Vagyis a hétvégéken. Esetleg próbáljátok meg nyíltan megbeszélni, mert hosszú távon, tényleg gond lehet belőle. A minél több KOMMUNIKÉCIÓ a legtöbb gondot megoldja. Csak legyetek őszinték. Párterápiát otthon is tudtok tartani, kettesben.

Vagy ha akad egy nagymama, vagy dadus aki vigyázhat egy két napra a picire, akkor menjetek el valahová kettesben. Vacsora, séta, este pedig csak egymásra figyeljetek. Lehet hogy sikerül felidézni a régi szikrákat. Sok sikert.

2014. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve vagyunk együtt és 8 hónapos a gyerek, de még így is ritka h van olyan nap amikor nem szexelünk...szóval itt vmi gáz van...nem akarlak megijeszteni, de nem lehet h van valakije?
2014. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nincsen senkije,tudom nagyon szeret,ha van szex,tök jó minden!Csak egyszerűen nem mutatja ki.Okot nem tud rá mondani.Csak ígérget. Szerelmes vagyok még mindig,és belehalnék,ha elveszíteném.
2014. máj. 23. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami baj lehet a pasival.


Nekünk van egy 3 hónapos kisfiúnk, és a terhesség alatt is és a szülés után szinte jobban kívánom a feleségem, mint annak előtte :)

2014. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tök jó nektek,bár csak így lenne nálunk is....
2014. máj. 23. 12:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!