Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire sexysek a Serebro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sexysek a Serebro csajok?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=bwKl-Ng084U 10 pontból hanyasok ? Clip milyen szexys?

#serebro
2014. máj. 23. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON :D Baromi jó mind a három. Igazából egyik férfi se lökné el egyiket sem ebben biztos vagyok
2021. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

El tudom képzelni őket az út szélén vagy a rosszlányokon. Jó numerák lennének. De nem lettem szerelmes. Mondjuk 7/10.


A zene viszont silány. Legalábbis amit a kérdező linkelt. A tatu anno zeneileg is jó volt. Mondjuk a #7 válasz második szám (dance,electronic,house) az már egész jó, kivéve az eleje.

2021. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A zene bejön, a csajok nekem túl műnők.


26/bi nő

2021. márc. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10/10

A legjobb a réselt fogsorú.

Ott kicsurgatja a spermám.

2021. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!