Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet rajonni hogyha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rajonni hogyha egy lany szokott e maszturbalni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy akkor megvaltozik ? Jobban adja magat ? Nem sertodik meg perverzkedesektol? Vagy tobb onbizalma lessz es "tamad"?
2014. máj. 23. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle. XD
2014. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nagyon nagyon sok lány masztizik és ettől nem lesznek másabb emberek ne hidd h ez különleges dolog:D
2014. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sehonnan. :) Én ismerek egy halk szavú "penészvirág" leányzót, de ritka perverz egyébként. De ha a társaságában disznó viccet mondasz belepirul :D
2014. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy kulonleges dolog..csak van egy osztalytarsam aki azert utal mert perverz vagyok pedig csak viccelodni szoktam vele de o azt mondja hogy undorito vagyok..kinezetemmel nincs gond..nem vagyok egoista nehogy felreercsetek..es ra akarok jonni h tudjam h o se artatlan az ilyenekben
2014. máj. 23. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg : szokott . Van aki beismeri,van aki nem,de csinalja.. Nem eppen reprezentativ ,de talaltam is rola egy cikket [link]
2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2014. máj. 23. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Van aki tényleg nem szokott...
2014. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo nyilvan ezt meg a statisztika is hozza (8 %-ot ir,aki nem szokott) ,de ezt annak idejen Veres Pal mondta meg jol : a fiuk 90%- csinalja, 5%-nak nem jon ossze valamiert 5% meg ugy hulye ahogy van . Ez igy van a noknel is,
2014. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
A nyelvtankönyvben ez is benne van...
2014. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!