Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem olyan fontos szex? Miért csak szerelemből akarják csinálni?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok plz.
2014. máj. 23. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezen most jót kuncogtam. Kérdezd meg az exemet, hogy a lányoknak tényleg nem fontos-e a szex...


26/F ő pedig 23/F

2014. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
/L akart lenni.. -_-
2014. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szex az exszel első? :D
2014. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert a lányok érzelmi típusúak.
2014. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem csak abból csinálják. férfiak sem csak szórakozásból


30+F

2014. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert amúgy mi a jó benne? Ha simán csak élvezni akarok azt magamnak is el tudom intézni és akkor legalább nincs ott valami idióta másik ember akit el kell viselni. Aki iránt nem érzek semmit, azzal még csak csevegni sem akarok, nemhogy közösülni.
2014. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég fontos a szex. És azért szerelemből, mert úgy sokkal jobb. Tapasztalatból mondom. Az egyéjszakás vagy egy dugópajti egyszerűen nem versenyezhet egy meghitt, de szenvedélyes aktussal. 20/N
2014. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés van, de újra leírom: a nők szeretnek szexelni, kívánják a szexet, néha/gyakran (személyiségtől függ) rávetik magukat a pasikra csak azért, hogy szexeljenek, de csak a megfelelő partnerrel!

Igen, csak szerelemből, mert a ribizlikkel ellentétben (mellesleg ők is szeretnek szexelni) mi igényeljük azt, hogy bízhassunk a partnerünkben, tudjuk hogy mellettünk áll, mellettünk lesz holnap reggel is, hogy számára csak mi létezünk... Ja, a nőket az érzelmek vezetik (tisztelet a kivételnek és a ribizliket leszámítva)

20/N

2014. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, a ribizliknek sem fontos, én úgy vettem észre. Ők sem élvezetből csinálják, hanem hogy előnyökhöz jussanak.
2014. máj. 23. 21:14
 10/13 A kérdező kommentje:

6: Pont ez az amit nem értek. Nekem pasiként sokkal jobb nővel csinálni, mint magamnak, attól függetlenül, hogy vannak -e mélyebb érzelmek vagy sem.


Más lány is így gondolja amúgy, mint Agnes?

2014. máj. 23. 21:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!