Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szeretitek a szexben mérsékelt vérmérsékletű férfiakat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

nem


15L

2014. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted pontosan azt hogy mérsékelt vérmérséklet? Mire? Az szex egészère az előjátéktól végig, vagy csak egy-egy szituációban, pózban, helyzetben?
2014. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A férfi temperamentuma.
2014. máj. 25. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinten nincs ezzel semmi gond, ha visszafogottabb akár a szexben akár a kezdeményezésben. Én szeretek irányitani, nyitni, és azt gondolom hogy egy megfelelő idő elteltèvel ez a "stílus" némileg befolyásolható, ha az adott férfi a nővel jól érzi magát, felszabadult akkor szerintem sokkal nyitottabbá, bevállalósabbá és merészebbé válhat, ehhez mindössze egy olyan nő kell aki kiváltja belőle ezt és aki mellett az önbizalma maximális lehet. Volt már dolgom ilyen férfival, nagyon szerethető, mindazonáltal ez hosszú távon elég egysíkú lehet, mert mi nők szeretjük azért ha egy férfi igazi férfi. De a visszafogottság és a merészség kombinálva nyerő párositás lehet :)
2014. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, ha nem ez a központi kérdés nála, de azért ne legyen hal.
2014. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az mérsékelt, akit nem izgat a dolog, az pedig nem is iagzi férfi.
2014. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tokeletes a "mersekelt vermersekletu" -de hulye szoosszetetel amigy ez- baratom.


Persze beindul o is, ha kell. De nem egy olyan vadallat, mint egy-ket korabbi partnerem mint pl. egy gyoker aki rafogta a fejemet a farkara!


Nekem az se kell, hogy szetb@sszak a puncimat. Boldogan elvagyok a finom kis osszebujos, meglovagolos, o neha gyorsabban-lassabban szexelos aktusainkkal, mint azzal, hogy valaki ramfekszik es nyultempoban szetkurjon...


A kis csokokat szex kozben kifejezetten dijazom, meg az olelest is. Nekem ez is kell a szexben, ahhoz, hogy igazan elvezzem.

2014. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyebkent meg szinte mindenhol, minden pozban mehet.

Csak annyi, hogy o sokkalta finomabb, gyengedebb velem mint barki mas elotte - nem veletlenul CSAK vele elveztem el eddig eletemben.

2014. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rámenős, bunkó, nagypofájú ősembereket minden normális, kulturált nő nagy ívben elkerüli.
2014. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!