Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lankad le óvszerban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le óvszerban?

Figyelt kérdés
tegnap lefeküdtem a b nömmel aki szűz volt ahogy énis de nem ment zökkenő mentesen mert felhelyeztem az óvszert és nem akart fel állni paráztam is ezért mert bizonyitani akartam neki meg magamnak is ha csak pettingelünk vagy elég ha csokolozunk akkor fel áll normálisan tegnap meg mikor szexre került a sor nem akart fel állni mi lehet ennek az oka?!! segítsetek
2014. máj. 25. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert " paráztam is ezért mert bizonyitani akartam neki meg magamnak is".
2014. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az idegességtől volt? Nem paráztál rá?
2014. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

teljesítményszorongás.

az óvszertől független szerintem, ha nem szorongsz akkor menni fog abban is.

2014. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2, nem tudsz olvasni?

"paráztam is"

2014. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az idegességtől, és a megfeleléstől hamar mutathat fél hetet.
2014. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek de akkor minden fejben dől el ? :)
2014. máj. 26. 00:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen szívás volt a legelején. Kb. az első öt alkalommal amikor szexeltem (punciba dugtam a farkam), sosem volt teljesen kemény. Mikor kivertem, vagy óvszer nélkül csókolóztunk, oráloztunk, mindig full kemény volt, de mikor felhúztam, visszaváltott ilyen félig lankadt, félig merev állapotba állapotba.


Bírd ki, majd megszokja a farkad. Ezután ha kivered, akkor próbáld úgy, hogy óvszerben kiverni. Vagy töltsön a farkad minél több időt óvszerben hogy szokjad. Sokkal kevesebb inger ér, ha óvszerben vagy, szóval hozzá kell szokni rendesen.

Nekem még mindig vannak néha ilyen problémáim, hogy óvszerben nem áll rendesen, de általában ezért próbálom elérni minél hamarabb hogy inkább a lány vegyen be valamilyen tablettát, mint hogy én húzzak fel valamit.

Ja igen, pár alkalom múlva hozzászokik az óvszeres dugáshoz és valahogy fel fog állni így is-úgy is. Addig meg gyakoroljatok.

2014. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi pánik, bizony velem is előfordult hogy amikor zoknit húztam a kis kopaszra, elillant a harci kedve, szintén első alkalommal. Nem kell ráparázni a dologra, és menni fog. Második, max harmadik alkalomnál már semmi baj nem lesz :)
2014. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"de akkor minden fejben dől el ? :)"


Ennél sokkal komolyabb dolgok (pl. betegségek) is előfordulnak, hogy fejben dőlnek el. Ez meg pláne :)

2014. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. máj. 26. 07:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!