Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vonzalmakból és szexből lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalmakból és szexből lehet szerelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fordítva kellene h legyen. először vonzalom (testi és lelki) utána szex.
2014. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
először szerelem, aztán szex... szerinten így van rendjén!
2014. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tévút általában a kérdés beli sorrend. Ebben inkább csak reménykedni lehet. Először legyen meg a vonzalom és aztán a szex.
2014. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Sokan keverik össze a nagyon jó szexet a szerelemmel.
2014. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, előfordulhat. De a fizikai vonzalom, és a jó szex kevés hozzá ha alapvetően nem vagytok egymáshoz valóak belső tulajdonságok alapján.
2014. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet összekeverni a jó szexet a szerelemmel? Ezt magyarázza már meg nekem valaki... Eléggé érzelmes típus vagyok,könnyen megszeretek embereket,de azért amikor belefutottam egy szexkapcsolatba,hiába volt jó a szex,mégsem lettem szerelmes.


23L

2014. máj. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Íme egy újabb bizonyíték, hogy a nők ugyanúgy képesek érzelem nélkül szexelni!
2014. máj. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7


Íme egy újabb bizonyíték, hogy sajnos léteznek unintelligens emberek.

Attól, hogy Juliska/Bözsike/Leokádiácska (...stb.) képes érzelem nélküli szexre, én még mindig nem (és nemcsak én vagyok ezzel így).

EMBERFÜGGŐ! Fel kellene fogni. Ismerek olyan férfit is, aki nem képes érzelem nélkül. Semmi köze ennek az illető neméhez, ha intelligens lénynek tartod magad, akkor ideje lenne ezt megérteni.

2014. máj. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Félreértettél drága! Sokszor hallom, hogy csak a férfiak képesek a szexre érzelem nélkül, a nők nem. Csak annyit írtam, hogy azért ez nem minden esetben állja meg a helyét. De kb. te is ugyanezt írtad. Mi a bajod? Amúgy veled ellentétben, elég sokan tartanak intelligensnek. Remélem te is az vagy! Puszi
2014. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem keverem össze a szerelemmel a jó szexet. Csak elég érzékeny felekről lenne itt szó. Most a világért sem lenne "kedvem" szerelembe esni. :) Körülöttem mindenhol kapcsolat lett belőle, vagy az egyik beleesett a másikba és aztán...
2014. máj. 26. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!