Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 25 éves férfinak mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfinak mennyi esélye van 35-45 év körüli nőknél?

Figyelt kérdés

Ha alapból jóképűnek mondható és a korabeli lányok is megnézik viszonylag nagy számban épp úgy, mint az idősebb nők.


+Mennyire kell másképp megszólítani, felszedni egy 35-45 éves nőt, mint egy fiatal lányt? Mennyire másképpen szólítsam meg az utcán, buszon, boltban, stb. aki tetszik és 10-20 évvel idősebb nálam. Láttam már 40 év körüli nagyon csinos nőt, aki úgy nézett rám ahogy már fiatalabb lány is nézett, aki belém volt esve. Az idősebb nőket is fel lehet szedni?


Szívesen kipróbálnám idősebb nővel is. Mindig azt vallottam, hogy azzal kell dugni, akire feláll. Legyen akár 15, akár 55 éves. Nem a kor a lényeg, hanem hogy a vonzalom meglegyen. Most akarom ezt a gyakorlatba átültetni idősebb nőknél. Velük is úgy kell viselkedni, mint a fiatal lányokkal?


2014. máj. 26. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, alapjában véve mi érettebb nők is ugyanúgy működünk mint egy fiatalabb, csak annyi, hogy mi már tudjuk, hogy mit akarunk, mire vagyunk képesek és mire vágyunk. De nőből vagyunk, a megközelítés hasonló mint egy fiatalabbnál, talán mi már nem igényeljük a felesleges próbaköröket, főleg mivel nem hosszú távra tervezel, hanem csak egy szex erejéig. Ebben a korosztályban is vannak olyanok akik ezt elvetik, de ha olyannak akadsz össze, akinek ez bejön, akkor nem kell sokat agyalnod a megközelítésen, mi már kimondjuk ha valami kell nekünk, úgyhogy legyél bátor, nyílt, nem kellenek a körmondatok. Aki csak dugni akar, az 2 szóból megérteti magát, nem kellenek a felesleges udvariassági körök......de hangsúlyozom, ha csak szexről van szó. Mert amúgy mi is szeretjük ha szeretnek minket :)
2014. máj. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyél olyan aki egyáltalán nem kell a huszonéves lányoknak és akkor lehet esélyed. Nekem bejött. 7 idősebb nő után örülnék végre egy fiatalnak akinek nem szottyadt a bőre, nem lógnak a mellei és nem ráncos.
2014. máj. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20-on évesen nekem 2 negyvenes nővel volt dolgom. Az egyiknél kb. tényleg az volt, amit az 1. válaszoló írt. Bejelöltem, rámírt, hogy tetszem-e neki, írtam, hogy igen, találkoztunk és stb.

A másiknál viszont tepernem kellett majdnem egy hónapig, mire beengedett a bugyijába :D Sőt, el kellett játszanom, hogy szerelmes vagyok belé, és miután rájött, hogy csak "arra" kellett, össze is veszett velem. Mondjuk azóta sem értem, mit várt tőlem...

Szóval Kérdező, én azt tanácsolom, hogy legyél határozott, férfias, valahogy tűnj viselkedésben idősebbnek, mint a korosztályod, legyél komoly, felnőttes, igényes, de ugyanakkor vidám, fiatalos is (én pl. mindig zakóban jelentem meg a randikon, de vidám, nevetős voltam). A szexben pedig az a tapasztalatom, hogy megőrülnek a fiatalabb pasikért, aki egy alkalommal egymás után többször is... na érted.

Mindkét nőt társkeresőn találtam, ott akadnak ilyenek, akik nem zárkóznak el fiatalabb pasik elől.

2014. máj. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég sok esélyed van, mivel a 35-45-ös férfiak a te korosztályodbeli csajokat hajtják (20-25), így az idősebb hölgyeknek jobbára csak a kisfiúk maradnak.
2014. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
magas vagy és a péniszed is nagy akkor bárkit megszerezhetsz
2014. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2#! Nem minden 25 fölötti ("idősebb") nőnek lóg... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..
2014. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként van esélye. De csak ha szexi vagy számára. Akkor pedig lehet kaland, ha ledérebb fajta. De ha csak komoly kapcsolatot akar, akkor nagyon kell bizonyítanod egy okos nőnél.

Nekem még nem jött be, mert a ledér nem kell, az okos pedig nem hitte, hogy komolyan gondolom.

27F

2014. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem például mindig a korban hozzám közeli, de inkább kicsit idősebb férfiak tetszettek, már 28-29 évesen sem választottam volna egy nálam több évvel fiatalabbat.

De biztos van egy-két ilyen idős nő, aki elfogad egy numera erejéig.

2014. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8:

Nem-nem. Én is tudom, hogy a 25-35-ös korosztálynál (durván) nincs esélyem. Az még a fiatalabb generációhoz tartozik, akik ugyanolyanok, mint a 15, 20, 25 évesek, vagyis jellemzően idősebb férfit akarnak maguknak. De 35-40-től sok nő megváltozik aki korábban csak tőle idősebbel tudta elképzelni.


Kösz a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!

2014. máj. 26. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már 36 éves vagyok, mégsem változtam ezen a téren. :) De biztos tényleg vannak, akik igen.
2014. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!