Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés

Nem kívánom mostanában a szexet. Több oka is lehet, ezeket fel is sorolnám. Szerintetek köze van hozzá? És ha ezeket megoldjuk, akkor megint lesz majd kedvem?


3 éve vagyunk együtt, eddig semmi baj nem volt, éjjel-nappal szexeltem volna, ha tudok. Elkezdtem fogamzásgátlót (Dienille) szedni 2 hónapja. Már előtte is folyamatosan visszatérő hüvelygombám volt, annyi mindent kipróbáltunk már ellene, nem használt semmi. Lehet belém rögzült ez az egész,néha mikor szexelünk már az jut eszembe, hogy nehogy megint előjöjjön. Persze, hogy előjön.


Lehet a fogamzásgátló is hatással van a libidómra. De ennyire? Rágondolok és undorodom.


Anno letöltöttünk egy szextársasjátékot is, hogyha elkezdek fogamzásgátlót szedni, majd kipróbáljuk. Múltkor ki akartuk és nem volt hozzá semmi kedvem. Magamtól én már nem kezdeményezek. Ha a barátom elkezd puszilgatni, meg ő kezdeményez, akkor benne vagyok, szóval én visszautasítani nem szoktam. Meg kívánom. De magamtól nem. Biztos van valami lelki oka is, de egyelőre még nem jöttem/jöttünk rá.


A további gondom, hogy nincs hüvelyi orgazmusom, és nagyon rá vagyok görcsölve. Eddig nem érdekelt, de az utóbbi időben mindenáron akartam, és a szexelések vége mindig sírással végződött, amiért nem sikerült. A barátom próbál nyugtatni, meg hogy ne görcsöljek rá, engedjem el magam, élvezzem.De nem megy.. :(


Kérlek segítsetek! Nagyon kivagyok..



2014. máj. 26. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Sokáig nem tudtuk elűzni a hüvelygombárt és emiatt nagyon stresszeltem, szexelni se akartam nagyon. Egyszerűen nem akartam hogy folyamatosan az legyen. Aztán mikor elmentem magándokihoz ő mondta hogy semmi bajom nincs, csak a másik doki félrekezelt. Mióta megtudtam a hírt azóta ugyan úgy megvan az étvágyam, és én is kezdeményezek mint előtte.
2014. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akire úgy hat a fog. gátló, hogy szinte 0-ra húzza a libidót. Exem is ilyen volt. Van egy lány bnőm, ő is ettől szenved, mióta fog. gátlót szed, semmi libidó.
2014. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygomba... nődokim mondta, hogy az esetek 90-sok %-ban nincs ott semmi, szimplán bebeszéli magának a delikvens, ennyi. Amint rendbe teszi a lelkét, elmúlik, ami esetleg évekig tartó gyógyszeres kezeléssel sem.
2014. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzők jól mondják. Ami pedig a hüvelyi orgazmust illeti, nem mindenki képes rá. Aki igen, azok közül is soknak nem mindegy, hogy kivel vannak éppen.
2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltunk STD ambulancián, ahol nem közöltek velünk túl jó híreket. Bár én ebbe nem törődöm bele, hogy életünk végéig vissza fog térni a hüvelygomba. Kaptunk mindketten rá gyógyszert, kenőcsöt, hüvelykúpot. Ma már kívántam a szexet,barátomat, meg is nyugodtam :) Épp menstruáció előtt voltam mikor kiírtam a kérdést, ez is hatással volt rám, ilyenkor stresszesebb, érzékenyebb, szorongósabb vagyok. De már minden jó, köszönöm a válaszokat!


Bár a hüvelygomba még mindig aggaszt egy kicsit, 2 éve keseríti az életünket :\


A hüvelyi orgazmussal kapcsolatban, tisztában vagyok vele, hogy nincs mindenkinek. Eddig egyetlen egyszer sikerült elérnem, sokáig tartott, és egyáltalán nem volt valami hú de jó orgazmus. Fogalmam sincs mitől görcsöltem rá az utóbbi időben.


Az a baj, hogy orális úton el tudok élvezni, de szex közben hiába van izgatva a csiklóm, nem megy. A fejemben vannak gondok, azt hiszem.

2014. máj. 27. 19:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!