Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hova élvezzen a férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova élvezzen a férfi?

Figyelt kérdés

Férfiak, nők válaszát várom.


Kinek, hova, melyik testrészre/-be esik legjobban? (Arcra, szájba, mellre, punciba,popsira, stb.)


Mennyire fontos a hova?


2014. máj. 26. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
én szeretem punciba, és szájba is ;)
2014. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szájba szoktam elélvezni
2014. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárhova, elsősorban a számba, a következő mehet punciba majd popsiba, utána arcra vagy testre :)
2014. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
punciba, aztán bárhova ahol izgatja 23L
2014. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

punciba a kedvencem, utána meg a testen bárhová, ahol nem kerül a hajamra és a szemembe... kb ennyik a megszorítások :D nekem tényleg baromira mindegy a "hova" kérdés.

21/l

2014. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én punciba szeretem a legjobban. Egyszerűen ott sokkal jobb nekem. Persze időnként jól esik a hasra, mellre, de az is ha a szájával kényeztet. De jellemzően a punci a kedvenc :)
2014. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Punciba, szájba szeretem, csak sajnos régen volt.

Kipróbálnám arcra is.

22F

2014. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. punciba

2. arc (ezt ő mondta, hogy ide ő nem, mert megaláztatónak gondolja), haj, száj (most kezdtünk ismerkedni az orális szexszel, még nem érzem magam úgy, hogy lenyeljem... majd, idővel) kivételével bárhová

2014. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!