Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, ti akik itt pocskondi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti akik itt pocskondiázzák a nőket! Miért nem tudtok néha magatokba is nézni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy honnan ez a mérhetetlenül idióta hozzá állás?

Azok akik minden nőre azt mondják, hogy csak a pénz, meg az izom érdekli őket arra nem gondoltak, hogy ez nem igaz?

Hogy ne adj Isten bennük van valami olyan hiba amiért kerülik őket a nők?

Az nem jutott eszetekbe, hogy amig olyan cicababákat kergettek akikről lerí a butaság és a felszínem gondolkodás, addig a rendes lányok hoppon maradnak?

Annyi ilyet olvasok, hogy szép népszerű lányt szeretnék, de minden nő egy ribi....igen aki ribinek néz ki az az is.

Talán reálisabb igényeket kéne támasztani a nőzés ügyben, és nem azzal takarózni, hogy a buliban a legnagyobb riherongy a pézre meg a fullos kocsira megy akkor minden nő ilyen.

Értitek a kettő közti különbséget?


2014. máj. 26. 09:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%

Értem a különbséget de attól még a helyzet ugyanaz marad.

Nincs pénzem és nem vagyok kigyúrva és nincs barátnőm, átnéznek rajtam, véletlen lenne? NEM!

Azok a férfiak akik sokat gyúrnak és van pénzük/kocsijuk nyíltan elmondják, hogy tapadnak rájuk a nők, véletlen lenne? NEM!


Az általad leírt rendes lányokra pedig, ha rálelsz csak idő kérdése amíg át nem áll a sötét oldalra és nem dob téged egy gazdagabb, kigyúrt pasiért, na erről ennyit.

2014. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
Tudjuk hogy vannak, de könnyebb a másik nemet hibáztatni mint magunkat, nekem is el tartott egy ideig hogy beismerjem hogy ronda vagyok
2014. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Adnék pluszt, ha lehetne. Tudod a legtöbb ember nem meri kezébe venni az életét. Jobb ha mindig lehet valakit hibáztatni, hiszen addig sem kell észrevenni, hogy lehet változtatni kéne, amihez meg tenni kéne. Szóval könnyebb mutogatni.
2014. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló


Szerintem nem igaz amit itt leírtál. A probléma az, hogy ezt sugárzod kifelé...

Ismertem ilyen férfit. Simán összejöttem volna vele, de sütött róla az önsajnálat és, hogy sz@rba se veszi magát.

Sok nő nem szereti a gazdag pasikat, mert öntelt disznók egytől- egyig.

És, hogy tapadnak rájuk a nók?....nos...igen, az OLYAN nők. Nem nagy dicsőség szerintem

2014. máj. 26. 09:17
 5/36 anonim ***** válasza:
62%

Akik itt pocskondiázzák a nőket legtöbbször azért mert nekik nincs, és utálják az egész női nemet mert évek óta saját magukon kívül más nem nyúlt a farkukhoz.. a kisebb igényű nőket akiket meg könnyebb ágyba vinni azért támadják mert ugye "mindenkivel lefekszenek" csak velük nem.


"Arra lennék kíváncsi, hogy honnan ez a mérhetetlenül idióta hozzá állás? "


Ez a mai felfogás, ez árad mindenhonnan erre nem tudok különösebben mit mondani.


"Azok akik minden nőre azt mondják, hogy csak a pénz, meg az izom érdekli őket arra nem gondoltak, hogy ez nem igaz?"


Persze persze könnyebb erre fogni mint a saját nyomorukra ez így van és mindig lesz.. Ezért meg azért de az ember nehezen ismeri el hogy a saját hibája nyomora és hülyesége miatt nem jött össze valami.. egyszerűbb ráfogni valamire mert akkor nyugodtam a lelki világa és mondhatja hogy azért nincs nőm mert nincs bmw-je stb.


"Hogy ne adj Isten bennük van valami olyan hiba amiért kerülik őket a nők? "


Na látod erre nem gondolnak, bár lehet tudják csak egyszerűbb azt hinni meg mondani amit előbb leírtam.


"Annyi ilyet olvasok, hogy szép népszerű lányt szeretnék, de minden nő egy ribi....igen aki ribinek néz ki az az is. "


Igen vannak nők akik tényleg a pénzre hajtanak ők nem érnek túl sok erőfeszítést és normális férfinek eszébe se jut ilyen cicababával kapcsolatot kezdeni aki azért fekszik le veled meg azért van veled hogy tudjon magának vásárolgatni aztán mással csal mikor te dolgozol és társai.

2014. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es!


Ezek alapján a férfiak egy elég nagy részének nem lenne kapcsolata. Egy minimális pénz azért kell, hogy gondoskodni tudjon az ember magáról meg jusson néha erre-arra, meg persze szerintem az is elvárható főleg fiatal korban, hogy az ember foglalkozzon a testével. Nem hiszem hogy neked is az olyan nők jönnek be, akiken csüng a háj, nem mozognak, tömik magukba a sok szart, és közbe hibáztatják a férfiakat, hogy mindegyiknek csak a plázapic*ák kellenek.


Fel kell mérni, hogy mi mit tudunk adni. Akinek olyan csaj kell aki a pénzre hajt, az meg is érdemli. A srác kiélheti dugásvágyát, de a lelki életét nem. Ez szerintem sajnálatra méltó. A csaj meg amíg nem kezd el öregedni, addig lubickolhat az életben. És utána? El kell fogadnia, hogy az egész világa összeomlik. Ez is elég sajnálatos, és nem lennék a helyükben.


Nem keresek jól, nem vagyok izmos (max. vékony-sportos), még a lányok sem rajongtak körbe fiatalabb koromban, és mégis volt barátnőm, jelenleg is van, és voltak elegen olyanok, akiknek tetszettem. És vannak még ilyenek. A barátnőm is dolgozik, és utálná ha nem tenné, mert akkor nem érezné magát embernek. Hiszen ha valaki pénzeli a másikat, akkor a pénzelt ember csak egy rabszolga. Egy alattvaló, hiszen úgymond valamit tennie kell ezért az "eltartásért". Nem szabad az ilyen élet.

2014. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező. És szerinted azzal, hogy nem jöttél össze vele mivel javult a helyzete?

Itt szónokolsz arról, hogy a nőknek nem a pénz és az izom kell erre rögtön utána azzal jössz, hogy elutasítottál egy pasit mert a sikertelenségből adódó frusztrációját magára vetítette ki. Szóval, ha a nőket hibáztatja akkor az a baj, ha pedig tisztában van a hibáival de nem tud tőle elszakadni mert semmilyen pozitív megerősítést nem kap akkor az a baj.

A végeredmény viszont ugyanaz, leráztad azt a pasit mert ő meg nem volt ilyen meg olyan. Bármibe lefogadom, hogy jövőre egy pénzes, izmos pasi oldalán fogsz te is feszíteni miközben már azzal fogsz érvelni, hogy téged teljes mértékben hidegen hagy a pénze és a külseje, téged csakis az érdekel mert nem sajnáltatja magát és magabiztos.

Na igen, úgy könnyű magabiztosnak lenni, ha van mire. Olyan ésszerű elvárni egy éhezőtől, hogy legyen boldog, pozitív és kiegyensúlyozott.

2014. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

De ahogy látod nem a pénz vagy az izom miatt hajtotta el, hanem azért, mert kinek van szüksége arra, hogy valaki szívja az energiáit? Tőled minden egyes mondat még így látatlanba is leszív már bocs.

Csak változtatni kéne.

2014. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Jelenleg is van párom, és se nem kigyúrt állat, se nem gazdag.

Viszont van önbizalma, humora, inteligens, és figyelmes.

Nem, soha nem volt gazdag pasim, nagy ívben kerülöm őket. A kigyúrt test meg nem tetszik.

Az ominózus pasi pedig dagonyázott az önsajnálatban és ez nem vonzó hidd már el..

Nem kell ahhoz gazdagnak lenni, hogy legyen önbecsülésed, mert aki csak a pénz által adott értékeket tartja relevánsnak az egy hülye

2014. máj. 26. 09:37
 10/36 PearlDiver ***** válasza:
#7 a gondolatmenetedből kihagytál valamit: azokat a nem túl pénzes, nem túl macsó de jó fej, lovagias, értelmes, magabiztos férfiakat, akik igenis még tudnak hódítani igényes, normális nőket is. Csak be kéne látni, hogy a női nem az nem valami ellenség, a nő egy csoda, csak fel kell fedezni. Persze ez nehéz, ha a nő magáról sem ismeri el :)
2014. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!