Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ismét rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ismét rávenni magam, hogy a számba engedjem?

Figyelt kérdés

Régebben, még egy korábbi barátommal történt orálozás közben egy kis baleset. Azóta sokkal kevesebbszer állok neki kényeztetni odalent a partnereimet, pedig valójában szeretem csinálni, és azóta egyszer sem mertem úgy befejezni, hogy a számba menjen. Rettenetesen kínos volt akkor is, nem szeretném megismételni. A mostani barátomnak meg ugyan mindegy, szeretné, persze, de nem erőlteti, szóval nem konkrétan csak miatta akarom ismét így csinálni, hanem mert olyan illúzióromboló nekem is, hogy mikor szól/látom, hogy közel van, csak kézzel csinálom. Így nem az igazi.

Mit tanácsolnátok, mit tehetnék, hogy ne féljek úgy befejezni a fuvolázást?

Előre is köszönöm!

21/l



2014. máj. 26. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy tanácsot lehessen adni neked, jó lenne tudni, hogy mi történt ami ennyire elvette a kedved az egésztől, de legfőképp a befejezéstől.

Én imádok szopni, el se tudnám képzelni hogy ne a számba fejezzem be, ha gondolod, elmondhatod priviben ha tudok szívesen segítek.

2014. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Két megoldás lehetséges. Vagy gyorsan a szádba engeded majd hirtelen nyelsz egyet mielőtt még előjönne a mentális gát.

Vagy kicsit kóstolgatod, hogy így szoktasd magad vissza. Igazából ezen csak te tudsz segíteni, mi nem tudunk semmit tenni vagy mondani.

2014. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi torten h felsz tole?:)
2014. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Készíts műspermát a gyakorláshoz. Nem biztos megoldás a problémára, de talán segít neked.

(tojásfehérje, tej, nagyon picike só, és zutyuld össze, de ne habosra) Ezen tudsz gyakorolni teljesítmény kényszer nélkül.

És mint írták már előttem, csak te fogod tudni ezt kezelni, mert fejben dől el.

2014. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én még nem szoptam de el se tudom képzelni másképp mint hogy a számba élvez, nekem valahogy így a természetes
2014. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem magával a spermával lenne bajom és a lenyelésével, hanem a számba engedni. Többen kérdezték privátban is, mi volt a baleset, nem hittem volna, hogy ennyire lényeges információ :D

Az történt, hogy éppen elkezdett spriccelni, és pont olyan furán és erősen érte a szájpadlásom (inkább már torkom), hogy visszajött a nem sokkal korábban elfogyasztott vacsi. Nem a dolog lenyelésétől ódzkodom tehát, hanem az odaspricceléstől félek.

2014. máj. 26. 09:29
 7/14 anonim ***** válasza:
mielott elvez el a nyelved ala engedd es nem megy a torkodra.
2014. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor gyakorlatilag az a problémád, hogy túl mélyen van valószínűleg a szádba a férfi farka amikor spriccel, és így a sperma rögtön a torkodat éri és/vagy ott csorog le?

Akkor talán mikor elélvez, kissé engedd kintebb a szádból egészen majdnem a szád pereméig, úgy hogy azért némileg bent maradjon és próbáld meg így.

Tapasztalataim szerint minél kintebb van a férfi farka a szádból, annál kevésbbé éri el az anyag a torkodat, csak akkor ha már nyeled. De nekem is sokszor van olyan hogy rögtön a torkomat kapja telibe, de csak akkor ha elég mélyen van a számban amikor a partnerem spriccel :)

2014. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, jó lenne, de itt problémák vannak megint. a mostani barátom igen bőkezűen áldotta meg az ég bizonyos kérdésekben, és kábé a csücskénél túl nem is tudom a számba venni. ha még ennél is kijjebb veszem, szerencsétlen nem kapja meg azt az ingerlést, amivel eljuthatna a végéig.
2014. máj. 26. 09:44
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Értem :)

De ne akkor vedd kintebb amikor szopod, szopjad rendesen, élvezettel, csak mond neki, hogy szóljon mielőtt elélvez és akkor engeded kintebb, de a kezeddel rásegíthetsz, így nem szakad meg neki a folyamat és végig tudjátok játszani az egészet. Tehát gyakorlatilag maga az egész orális kényeztetés teljesen normális, megszokott módon zajlik, pusztán a végén van egy kis forgatókönyv változás, nem hagyod bent a szádban mélyen, hanem kissé visszahúzod a fejed rajta de úgy hogy még a szádban maradjon.

Ettől jobb ötletem nincs, szerintem egy próbát megér, én kivitelezhetőnek tartom :)

2014. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!