Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat.hu oldalról mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat.hu oldalról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
35éves férfi vagyok.Valódi szex kapcsolatot szeretnék,és ha olyan a nő akkor komolyabb kapcsolatot.Beregisztráltam,de valahogy olyan gyanús.Túlságosan is könnyen írnak mindenről.Igazi ,valódi regisztrációk ezek ? Vagy valaki leszedett a netről képeket,és csinált egy oldalt ? Nem értem ! Ennyire könnyen adnák magukat ? Jó lenne ha olyan ember írna véleményt akár itt írásban, akár privát üzenetben aki szintén tagja.Természetesen a többi ember véleménye is érdekel.Csak én jelenleg megkérdőjelezem,hogy az az oldal valódi...

2014. máj. 26. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
átverés, fizetsz és vagy kapsz valamit vagy nem... általában semmit nem kapsz! Jobban jársz, ha való életben keresel...
2014. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tetszik az egyik lány.Nála kivételesen jó a leírás.pl olyan dolgot ír,hogy csak gumival,és nem szereti a durvaságot,és hogy csak egyedülálló férfi írjon neki.Korban is hozzám illő,és pont az esetem barna haj,barna szem.Ha megtudnám a valódi nevét,és címét végig vinném vele az ismerkedéstől,úgy ahogyan illő lenne.De a környezet amiben le van fényképezve túlságosan is jó...Egy másikról úgy gondolom,hogy igazi lehet,mert csak egy képe van fent,nem mutatja totálban semmilyen részét.A mellbimbóját is eltakarja.Na az is olyan,hogy vonzó lenne.Én az ilyen szerényebb kivitelű lányokat tudom szeretni.És ezt most komolyan mondom.a csendes halk szavú,visszahúzódó őzikét.És nem is keresnék olyan nő mellett ilyen nőket.Megelégednék vele.
2014. máj. 26. 11:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Az észrevételeim alapján ezek az oldalak inkább k*rváknak szánt hirdető felületek. Hiszen ha már egyszer felteszi magát a netre, és csak szexelni akar, akkor miért csinálja ingyen?

Persze az egész más kérdés ha megismerkedsz valakivel a való életben, de nem alakul ki különösebb szerelem, viszont fizikai vonzalom azért megvan, és megegyeztek abban hogy néha összejártok.

Persze a szexpartner keresőkön is nyilván akad olyan lány, vagy nő aki tényleg azt keres, de nehéz megkülönböztetni a hivatásostól az adatok alapján.

2014. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igaza van.Ezen gondolkodtam én is,hogy mielőtt még beregisztráltam volna már láttam a képeket.A valódi életben ismerkedés problémás,pl diszkóba nem járok.Bár ott nem is lehet olyan hű de komoly kapcsolatot találni.A mai lányok többsége facebookozik.Vonattal,és busszal sem utazom,van egy motorom azzal megyek mindenhová.Nehezen megyen nekem az ismerkedés.3éve amikor vonaton utaztam egy kocsiban egy lánnyal talán 7mondatot ha váltottunk.Ő a könyvébe volt beleolvadva én meg zenét hallgattam.És legtöbbször ez van.Vagy a mobiljukat nézik,vagy a könyv.Vagy már eleve a barátnőjével van,és elvannak egymással.Olyan helyzetben egy "Helló,Szia ! Nézd én nem szoktam ilyet csinálni,de eszméletlenül tetszel.Itt a telefonszámom,és a címem.Nem akarom,hogy csak ennyi legyen,hogy láttalak a vonaton,és mész tovább." Erre azt mondanák,hogy túlságosan is nyomulok.Pedig szívem szerint ezt tenném,ha olyan lenne a pillanat.
2014. máj. 26. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:

"a csendes halk szavú,visszahúzódó őzikét"


gyanítom, hogy akkor a lehető legrosszabb helyen keresgélsz

2014. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha élőben annyira nem megy, akkor inkább próbálj rá társkereső oldalakra. Szerintem ott van esélyed. Abból is van rengeteg. És ott is összejöhet szexkapcsolat, de akár normális is. Szerintem 25-35 év között sok nő is van fenn, mert tombol a kapuzárási pánik, persze ez csak az én elképzelésem.


De ha van egy motorod (mondjuk nem derült ki hogy milyen), de az eleve egy puncimágnes. Nincs az a nő, vagy legalábbis szerintem ritka aki visszautasítja ha felajánlod hogy elvinnéd egy körre szívesen. Egyébként lehet ismerkedni boltban, is vagy, utcán, bárhol. Az első beszélgetést nem kell órákra nyújtani, elég 1-2 perc, gyors elérhetőség csere, aztán megy mindenki a dolgára.

2014. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyire hülye vagy ember? :D ez ugyanolyan oldal mint a rosszlanyok.hu..
2014. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül is minden gondolat/vélemény.Hasznos,és jó.Ezért írnak akkor ilyen bátor dolgokat,mert pénzért csinálják,csak ezt elfelejtették leírni...Akkor felejtős.Köszönöm a hozzászólásokat.Jó tanácsot is kaptam ! Igen,valóban rossz helyen keresem.Már ezért is megérte.Most már én is látom,hogy mi is az amit szeretnék.Valóban csendes,halk szavú,barna szemű,és hajú,kedves kis őzikét,és azt nem ott találom meg.
2014. máj. 26. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénzlenyúlás, mint a többi.
2014. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!