Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm a szexről azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a szexről azt gondolja, hogy bűn, mit lehet ebben a helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Mindketten 26 évesek vagyunk. Magyarországon voltam 3 hónap szakmai gyakorlaton. Felvidékiek vagyunk mindketten. Szóval 1 hónapja vagyok itthon, és ezalatt az idő alatt csak egyszer bújtunk össze. Régen sem szexeltünk sokat, kb heti 2x maximum. 2 éve vagyunk együtt. Amióta hazajöttem a barátnőm azt mondja, hogy a szex szerinte bűn házasság előtt. Bár kívánja, és meg is teszi, mivel tudja hogy szeretném. Az egésznek olyan visszhangja van, mintha "feláldozná" magát értem. Korábban nem volt ezzel probléma. Vallásos családból jött, de korábban sosem mondta, hogy a "szex bűn", és elég nyitott is volt, élveztem vele a szexet. De ezek után, nem tudom mit tegyek. Szeretem, eddig tökéletesnek tartottam, nagyon összepasszolunk, de én legalább heti 4x igényelném, nem pedig havi 1-2x. Mit csinálhatnék szerintetek? Azt már közöltem vele, hogy nekem ez így nem jó, de igényeim vannak, és félek, hogy az ösztöneim felül fognak kerekedni. Házasság meg nem akarok, mielőtt nincs normális állásom. Aztán mivel még egyetemista vagyok, ez legalább 2 évig nem is fog összejönni.

2014. máj. 28. 11:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég gyanús, h hirtelen bűnnek tartja házasság előtt, eddig meg csinálta... Itt valami nem stimmel
2014. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ohm... az ember valtozik... lehet kapott egy olyan vallasos tapasztalatot ami olxan "radobbentelek, hogy eddig bunben eltel" tipusu...

beszelgess rola vele, mondasd el az erzeseit, hogy honnan jott ez neki, stb... hogy egyaltalan miert csinalta eddig es miert csinalja most...


szoval amit tolunk keredezel, azt inkabb tole kerdezd meg:D

2014. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
20%
szeretője van
2014. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
0%

Szerintem egyszerű!

MEGTÉRT!!

És így már ez tényleg Bűn!!

2014. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt egy ismerős párom ahol d**gtak mint a nyulak, a csaj rendszeresen járt templomba és elbeszélgetett egy pappal az után pedig rájött, hogy bűn ahogy él! Mikor elmesélte haverom, leesett az állam. Szakítottak és a csajnak azóta sincs senkije!

Fura, de van ilyen...

2014. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

A csajod egy agymosott idióta, dobd ki.

Nagyon kíváncsi lennék képes-e a sziklaszilárd ideológia mellett ésszerű, racionális érveket felsorakoztatni a dolog miértjét tekintve, avagy csak az előre berögzített, elvakult, csőlátású, dogmatikus elveit kántálni szüntelenül.


Szakíts vele, ő meg hadd könyörögjön tovább az éghez, hogy bocsássák meg a bűneit.

2014. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%
*ideológiái
2014. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
30%

Megtért, ennyi!

Meg nem állatok vagyunk "két alkalom nem elég" örülj, hogy van egy értékes barátnőd ;)

2014. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy közben átnyergelt valami szektára. Azt hajlandó elmondani, hogy miért változott meg a véleménye?
2014. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%
megtért? akkor itt az ideje elhagyni! házasságban is csak gyerekgyártás miatt fog szexelni.
2014. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!