Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokan írják, hogy fájdalmas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy fájdalmas, de én szeretkezéskor szeretem ha a párom mélyen hatol be, hogy nyomja a méhszájamat. Ettől olyan furcsa bizsergést érzek belül. A fájdalom alkatfüggő? 22N

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Rád tartozik.


Nem, nem alkatfüggő.

2014. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, hogy a világon minden alkat- és személyfüggő, a fogamzásgátló mellékhatásaitól kezdve a spenót szeretetéig. Ez is.
2014. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minek válaszoltok ha nem akartok?
2014. máj. 28. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez két teljesen normális válasz. Az egyik azt mondja, alkatfüggő, a másik azt, hogy nem.

Alkatfüggő.

2014. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most így belegondolva néha engem is izgat ez. Illetve nem is igazán fájdalmas, csak néhány pózban pl kutyapózban van, hogy kicsit kellemetlen. De valahogy mindig izgatónak találom, hogy bent van teljesen :D
2014. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyan ez van nekem is, mint neked kérdező :) 18/lány...



ugye milyen jó? :)

2014. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!