Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek az extrém szexet?

Figyelt kérdés
Kort írjatok! Ha van akkor élményt is.:)

2014. máj. 28. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
mi számít annak?
2014. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, h szerinted mi számít annak?!

24/f Én szeretem az izgalmas szexet nem tudom h extrém-e vagy sem, de ha van lebukásveszély az sokszorosan növeli az élvezetet mindkettőnk számára, és ugye vannak a különböző játékszerek amitől izgalmas lehet... Kinek mi az igénye...

2014. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ami különleges, egyedi, nehéz póz, vagy lehet olyan helyzet is. De ez igazából mindenkinek más, azért is kérdezném, hogy kinek mi számít annak.:)
2014. máj. 28. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehéz póz sok van, de nem sok élvezetes belőlük. Értelmes egészséges emberek vagyunk a barátnőmmel és jól szolgál a kámaszutra" app a telefonon, bár fele olyan testhelyzet h a nyakatekertsége miatt gyakorlatilag senkinek nem élvezetes. Viszont az anál szex sokak számára extrém például. Esti buszozás, vagy moziban simogatni a másikat előjáték gyanánt... ezek mint fűszerek a szexuális élethez de extrémnek nem nevezném. Extrém ha olyat műveltek ami már beteges, a többi számomra nem extrém. Csak simán izgalmas.
2014. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira viszonyítás kérdése: Egyeseknek a főtéren, délben, harangszónál sem annyira extrém, míg másnak a sima orális szex is már az.

Nekem az anál, a kötözős(igaziból) szex, szerepjátékok, már eléggé extrém kategória. Nem állítom, hogy sose csináltam, de nem tudnám elképzelni napi szinten.

24L

2014. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ötödikkel, ez mindenképp emberfüggő és fontos, h mindketten akarjátok azt a bizonyos dolgot.
2014. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi számít extrémnek...

Kora reggel a Nagykörúton egy parkoló BKV-BKK BUSZON, az nagy élmény volt!, s tán extrém is...

Vagy Zamárdi szabad strandon a vízben úgy, hogy voltak körülöttünk vagy ezren, na az is izgalmad volt!, ezt tényleg extrémnek mondanám...

Vagy egy gyorsétterem előhűtőjében!, mellesleg az akkora, mint egy kisebb szoba, szóval hely van benne...

De nem sorolom tovább! Szerintem ezek extrém helyek, izgalmasak, és éppen ezért annál élvezetesebbek...

2014. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!