Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmennél 40 év körüli prostiho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél 40 év körüli prostihoz, ha még nem voltál soha idősebb nővel, de szeretnéd már kipróbálni?

Figyelt kérdés

Alap esetben nem mennék prostihoz, mert tudok magamnak nőt szerezni, ha kell, de az utóbb hónapokban nagyon izgatja a fantáziám milyen lehet egy 35-50 év körüli nővel szexelni. Még csak 23 vagyok és eléggé fiatalos, kisfiús arcú (de jóképű), ezért már most is inkább a 16-22 körüli korosztályban ismerkedek; a pontosan korombeli vagy kicsivel idősebb lányokkal mindig gondban voltam.


Nap mint nap látok olyan anyuka korú nőket, akik nagyon csinosak, szép arcúak és fúúúú... nagyon jól néznek ki és beindítják a fantáziám. Láttam már olyat, hogy némelyikük, akiket néztem, mosolyogtak rám, vagy azt az arcot vágták, mint a lányok amikor tetszem nekik, de nem tudom hogy lehetne bármi egy ilyen nő és köztem. Szerintem leghamarabb 25-30 éves koromban lenne esélyem saját erőből felszedni őket.


Viszont megnéztem az interneten és a lakáson fogadó prostik között nagyon sok a 40-es nő, akik közül többen baromi jól néznek ki. Nagyon izgatják a fantáziám és egy 10-esért egy órán keresztül kefélhetnék egy ilyen nőt. Ti elmennétek egyhez az élmény miatt?


2014. máj. 28. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem alacsonyodnék le olyan szintre, hogy prostizzak. Engem is izgat a 30-as, 40-es korosztály ugyanúgy, mint a korombeliek, de a büszkeségem nekem fontosabb.
2014. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg ha ő fizetne. Mi az, hogy én fizetek, aztán még meg is kell dugnom?
2014. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

milyen arcot vagnak a lanyok mikor tetszel nekik ?



amuyg szeriem menny.


milyen magas vagy es a piniszed mekkora ?

2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos már voltam, 2 hétig anyakomplexusom volt utána. :S
2014. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Voltam. Jo volt, többször is megismételtem. Mindig is tetszettek az idösebb csajok.
2014. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, más az erkölcsi berendezkedésem.
2014. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretném betenni egy 40-es nőbe, érdeklődtem is neten 1-2 nél de nem mertem eddig kapcsolatot kezdeni egy prostival sem.

21F

2014. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én el is megyek bármilyen korúhoz,ha megtetszik.Ribivel nem kell kapcsolatot létesíteni,csak élvezni a szolgáltatásait.:)Pont ez a jó benne.
2014. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A hétvégén csak elmentem egyhez. Nem bántam meg. Öregebb, ráncosabb a bőre, stb. de ez egyfajta különlegesség volt, plusz erre is ugyanúgy feláll, mint egy 20 évesre. Nagyon jó nőhöz mentem, tudta a dolgát rendesen. 2 órára fizettem be és elélvezést késleltő óvszerben jó sokáig sikerült dugni. Teljesen olyan volt, tök normális attól, hogy kur-.va :D


Nála voltam, állítólag 40 éves (a képek egy hirdetőoldalról:

[link]


Ez a vékony, széparcú, kismellű típus az én zsánerem minden korosztályban. Szerintem nem fogok rászokni, de évente 1-2 alkalommal elmegyek ilyenhez, amíg nem tudok magamtól, saját erőből felszedni 35-45 körüli nőket. Remélem nem gond ez a link és ezt így be lehet linkelni az oldalra.

2014. jún. 2. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem.Sok ribi kellemesebb és értelmesebb mint a diszkóban felszedett barátnő.És az is elviszi a pénzt,csak lehet hogy semmit nem nyújt érte.
2014. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!