Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet észrevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni egy lányról, hogy szüz?

Figyelt kérdés
vagy egy nõrõl,hogy az elmúlt évtizedben nem szexelt és nagyon vágyik rá? viselkedésrõl esetleg?
2014. máj. 28. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell kostolni a puncinedvét. Az izéböl megtudod.
2014. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy a füle
2014. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez egy teljesen komoly és fontos kérdés volt istenem...
2014. máj. 28. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor 17 éves voltam egy fiú ismerősöm megjegyezte, hogy látszik rajtam hogy már voltam fiúval. Teljesen letaglóztam.

Akkor elmagyarázta, hogy azoknak a lányoknak akik már elvesztették az ártatlanságukat azoknak megváltozik a tekintetük, talán más lesz az arc vonásuk is ahhoz képest amilyen szűz korában volt. Ő mondjuk ismert engem egy ideje, de hittem neki és elkezdtem én is úgy szemlélni az ismerőseimet ahogy elmondta. Szerintem nem csak az az említett dolgok árulkodnak hanem az attitűd, meg kell figyelni azt is hogy hogyan néznek az ellenkező nemre. Sokszor be is bizonyosodott hogy jók voltak a sejtéseim azzal kapcsolatban hogy ki a szűz és ki nem. Szerintem egy minimális emberismerettel nagyjából kiszűrhető.

2014. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szűz lányok általában szendék, visszahúzódók. Akinek már van tapasztalata a szexben általában magabiztosabb a férfiak előtt.

Ez a látszik-nem látszik nagyban függ a személyiségétől. Van aki nem győz a férfiakhoz dörgölődni a szombati buliban, csak vigye már haza valaki, míg mások leélik úgy az életüket, hogy másodpercre se kezdeményeznek, hanem csak úgy hagyják magukat sodródni az eseményekben.

2014. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!