Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindegy, hogy egy fiu krvával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegy, hogy egy fiu krvával vagy "normális" csajjal veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

mi baja lehet ebbõl a fiunak az élete során a szexuális életében?

írjanak olyanok is akik krvával vesztették el mi a tapasztalat.


2014. máj. 28. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért olyan sürgős elveszteni?
2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sarah200 válasza:
Hát ha kis kúró p*ö*cs akkor persze amúgy nem. Egy RENDES fiú azért nem kockáztatja már első alkalommal hogy AIDS-es legyen
2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz
2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, ha az első prostival történik meg.

Arról árulkodik, hogy a szerencsétlen életében annyira fontos a szex, hogy nem bír várni. Szexszexszex. Nem ebből áll az élet.

2014. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2# A k-val általában mindenki gumival fekszik le szóval nem értem ezt mire alapozod.
2014. máj. 28. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen a fiúkat elvitték nyilvánosházba, hogy ott tegyék meg. Aztán mégis ők az "igazi férfiak."
2014. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki semmire se becsüli saját magát az k..vához megy. Aki igazi férfi, az meg vár legalább kapcsolatra, de inkább szerelemre kellene....


Én elhiszem hogy van olyan helyzet, amikor k...vához menne valaki...de legalább a szüzességét ne így veszítse el mert nagyon gáz.

2014. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!