Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen "fájdalmam"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ilyen "fájdalmam"? Magyarázat lent 22/l

Figyelt kérdés
nem rég vesztettem el a szüzességem. 2 napja voltam együtt legutoljára barátommal (nem ekkor történt dolog). néha mikor teljesen berakta fájt egy picit de nem volt vészes és aztán le is lassított a tempón szóval nem volt rossz a szex maga. viszont az együttlétünk óta pisiléskor mikor már a végénél tartok és az uccsó mili távozik ilyen feszülő érzést érzek lent a hüvelyem körül, azt hiszem. tényleg nem tudom pontosan hol de azon a környéken. minden pisiléskor ezt érzem és csak a végén. az elején meg közben semmit se érzek. néha mikor nem csinálok semmit csak ülök vagy akármi beérzem kicsit az alhasam. mi lehet ez a pisilés végén rámjövő feszülő érzés alul? eddig sose éreztem.
2014. máj. 28. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet valami gyulladás, ha nem szünik menj el nőgyógyászatra
2014. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eszméletlen probléma. pisilés, stb. vajon hány fiúval leszel még? ha egy üzlet beindul... :D
2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne halogasd menj el nőgyógyászhoz, lehet összeszedtél valami fertőzést, ami nem biztos h a barátodtól van, de lehet neki is meg kellene magát nézetni egy urológussal, hogy nehogy valami vírushordozó legyen :/
2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tervezek elmenni. felfázás járhat ilyen tünettel? azt vettem észre mostanság gyakran járok wc-re
2014. máj. 28. 22:42
 5/8 A kérdező kommentje:
am gumival csináljuk mindig, nem volt bennem sose gumi nélkül
2014. máj. 28. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Fertőzésnek tűnik, és nem nőgyógyászati, inkább húgyúti. Én nem nőgyógyászhoz mennék első körben, hanem a házidokihoz, és vinnék magammal mosakodás utáni vizeletet. Ott egy tesztcsíkkal meg tudják nézni, és azonnal tud rá gyógyszert is írni!


A szüzesség elvesztéséhez annyi köze lehet, hogy a hüvelyhám apró sérülései, a szűzhártya átszakadása miatt átmenetileg csökkenhet a szervezeted védekező képessége a kórokozók ellen.

2014. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót kezdtem el szedni nem rég, még az első levélnél tartok. akkor gondolom majd amit felír gyógyszert a fertőzésre ha egyáltalán az van, akkor befolyásolja a fogamzásgátló hatását ugye?
2014. máj. 28. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül...

Mindenképp jelezd, hogy fogamzásgátlót szedsz, és hogy milyet! Ugyanis vannak olyan antibiotikumok, amik nem csökkentik a hatását!


[link]


Én kb 90%-ra veszem, hogy húgyúti fertőzés... ez mosakodás utáni vizeletből kiderül...


Ha nőgyógyászati fertőzés lenne, akkor nem csak pisiléskor okozna panaszokat.

2014. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!