Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mutogatjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mutogatjátok magatokat ismeretlen lányoknak képen meg videón? Mit vártok, mit értek el ezzel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
lanyok, miért mutogatjátok magatokat ismeretlen Fiúknak képen meg videón? Mit vártok, mit értek el ezzel?
2014. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Láányok miéert mutogatjátok magatokat f-szbukkon? Miért kértek lájkokat minden képetekre és miért kell nektek 5000 ismerős? Miért vagytok ilyen hül-yék?
2014. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak, akik videón is szokták? minek videót csinálni?
2014. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki beleírja a pénisz szót a kérdésbe, kap 10 képet automatikusan. Olyanról meg még nem is hallottam, hogy lány élőben skypeon műsorozott volna, én se csinálnám.
2014. máj. 28. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Akkor még sokmindenről nem hallottál :D

Én már simán vettem rá ilyenre csajt. Sőt magától is csinálták.

2014. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
buta a kérdező :D
2014. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Aze gy dolog, hogy te prűd vagy és nem csinálnád, attól még van egy rengeteg lány, aki csinálná sőt durvább dolgokat is, amikről te nyílván álmodni sem mersz. Találtam én már itt például olyan csajt, aki kutyával dugatta magát rendszeresen vagy olyan csajt, aki küldött magáról meztelen képeket cserébe tőlem is hasonlókat várt.
2014. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányok is csinálják! pl http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..


Legtöbben őszinte véleményre kíváncsiak a másik nemtől.

(Mégsem kérdezhetem meg az aktuális barátnőimet, hogy szerintük elég nagy-e a farkam. Úgyis igent mondanának, ha nemet gondolnak, akkor is. Ismeretlenek őszintébbek.)

2014. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!