Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 35-ön túli férfiak - válaszoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-ön túli férfiak - válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi meg egy nő (férfi 35 körül, vagyis már nem tini)

Semmi komoly, csak flörtölnek, egyik se keres tartós kapcsolatot, csak fizikai vonzalom van köztük. Kb. fél éve elcsattant néhány csók de eddig semmi több.


Egy alkalommal, bár mindkettő rohan a munka miatt, mégis a vágy hevében egymásnak esnek és lezavarnak egy gyors numerát. Annyira gyors, hogy a férfi amint beteszi, négyet tuszkol és elélvez... kb. 30 másodpercig tart az egész. (védekezés óvszerrel)


Első kérdés: ti hogyan éreznétek magatokat ilyen szituban? Ciki, hogy ilyen gyorsan elmentetek? Mi az oka? Annyira jó a nő, vagy annyira ki voltatok éhezve?


Második kérdés: úgy érzitek, hogy bizonyítani kell és keresitek az alkalmat, hogy újra megpróbáljátok, ezúttal kielégíteni a nőt is; vagy egynek jó volt, ha nem lesz második az se baj, nem töritek magatokat?


2014. máj. 28. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira szituáció- és egyénfüggő. A másik, hogy velem ilyen biztos soha nem történne. Nem tudok mit mondani rá.
2014. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok 35, csak 32, de...


Igen, nekem elég kellemetlen volna. Volt olyan nőm, aki olyat tudott nyújtani, hogy akármit csináltam, nem bírtam fél percnél tovább. Ilyenkor a második menet a megoldás, vagy hogy a pasi irányítson és elsülés előtt "vegyen vissza".


Mondjuk az ilyen gyors numerával tényleg az a baj, hogy sem előkészítés, sem folytatás, semmi. Én amúgy keresném a lehetőséget a befejezésre.

2014. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gondolom a hosszú idö alatt felhalmozodó vágy miatt ment el hamar,legközelebb ha lesz idötök már biztos jobb lesz

én a helyében bizonyitani akarnék,zavarna a dolop

2014. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én nem arra gondolnék, hogy istennő voltam, hanem h ürítésre használt, és azért ment el pikk-pakk mert le se szrta h neked jó lesz-e csak egy gyors numera, ahogy te is írtad.
2014. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy szégyenkezik és ráfogja a kiéhezésre, s még egyszer nem fog próbálkozni, mert tudja, hogy 20 éve már ugyanez a gondja. S ezért nem történik semmi.

Te meg elhiszed, hogy a "rohanás, meg a jó nő vagy" duma az oka. Pedig simán csak egy gyorstüzelő a srác, mert mindig az is volt.

Tegyél pontot az ügyre kapd el megint valahol, s derítsd ki. Ha megint nem bírja a pipát se két percnél tovább, akkor tudod mi a helyzet.

S ha ez gond beszélgessünk megoldásról. ;)

37F

2014. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon ráizgulsz egy nőre, akkor tényleg nehéz kontrolálni.
2014. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erősen kiéhezés gyanús ügy. Nem kell, hogy olyan jó nő legyen, elég ha nem gusztustalan...


Legközelebb kötözd le, hogy ne fusson el olyan gyorsan, és ha megint nem bírja sokáig, akkor fizess be rögtön még egy körre, had dolgozzon!

2014. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment egy zöld kéz.

2014. máj. 29. 18:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!