Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, miután megtaláltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, miután megtaláltátok az igazit, milyen érzéssel töltött el benneteket, hogy korábban már több emberrel is szexeltetek?

Figyelt kérdés
Magyarra lefordítva, sokan azon a véleményen vannak, hogy mielőtt az ember megállapodik annyi nőt/férfit kell megdöntenie, amennyit csak lehet, mert az jó, mert az király. Akiknek a "nagy ő" előtt több partnere is volt, hogy vélekedik erről? Jó az ha az embernek korábban több partnere volt, vagy nem?

2014. máj. 29. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

hálát adtam az égnek érte,hogy előtte annyi nőt megdugtam.

ha úgy találkoztam volna vele,hogy tapasztalatlan vagyok,akkor simán kiábrándulhatott volna.

a nők kb 1% szeret tanárnéniset játszani.

ha nagyon oda van a nő,akkor esetleg az elbénázott első kúrás után ad egy második esélyt,de harmadikat nagyon ritkán.

ezért a tapasztalat döntő fontosságú,főleg ha a célszemély az igazi.

2014. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:
Hát akkor én nagyon keményen belatrafáltam abba az 1%-ba...
2014. máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá büszke.
2014. máj. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok azon a véleményen, hogy akkora királyság lenne a sok partner, de azon sem, hogy mindenképp az igazinak kell az elsőnek lennie. Kinél hogy alakul.

Volt néhány partnerem előtte, alkalmi is, igaz nem túl sok. Semmit nem bántam meg.

2014. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan, hogy igazi...

Annak is vége lehet, és ha az ember arra vár, aztán szakítás, akkor sose lesz több?....

2014. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lett több partnerem, mert annyira király meg satöbbi, nem szándékos volt, hogy na, én pontosan x emberrel akarok lefeküdni, mielőtt megismerem a Nagy Ő-t, egyszerűen így alakult. Nem érzek a dologgal kapcsolatban semmit, teljesen közömbös. Nyilván ezt nem tudja az ember bejósolni, nem tudhatod, mikor találkozol az igazival. Aki 40 évesen fut össze vele, az élje az életét szüzen, vagy max 1-2 partnerrel? Vannak szerencsések, akik már tinkorban összefutnak vele, nekik ez nyilván könnyebb, hogy ne legyen előtte senki. De én sosem éreztem rossznak azt, ha az ember megismeri önmagát és az igényeit, amihez ebben a kérdésben szerintem nem árt több partnert is összeszedni. Annak azért örülök, hogy van már tapasztalatom, a mostani partnerem (talán az igazi? ezt mondjuk sosem lehet igazán megtudni, csak remélni és hinni) kifejezetten örül annak, hogy nem egy szűzlánnyal hozta össze a sors, és előtte is még jó páran így voltak (jó páran, haha, annyira azért nem sokan...) vele.
2014. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

De gondolj bele, milyen bizalmat kelt benned az, ha a csaj pl hetente váltja a pasikat xd igazi tiniribi, aztán összehoz vele az élet, nem hiszem h komoly bizalmat ereznèl iránta :)

Ezért nem ertem, aki szórakozó helyeken ismerkedik, akár csaj akár fiú, mit vár a partnertől egy olyan helyen???

Xd

WARNING!!! Ez a válasz nyomokban ellentmondásos, a valósággal semmilyen párhuzamba nem hozható, aki mégis felismerés hasonlóságokat a valósággal, az csak a véletlen műve. A hallucinációk elkerulèsère a Mèreteskèkeres illetve a Rudamoncsepp vagy a Tökömadta krémek, készítmények lehetnek jó tünet kezelök.

A válasz helyenként megbotránkoztató, ill. súlyosan nèp buzdító hatású! A súlyos ingerlékenységet napi 3-13 magunkhoz nyúlas enyhítheti !!!

BUÈk!!!!

2017. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A válaszokból kb az derül ki, hogy szinte senki nem szeret szűzzel lenni, ami önzőség, főleg, hogy mindenki volt szűz valaha
2017. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!