Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már, hogy megkértétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megkértétek a partnereteket, hogy első közös szex előtt menjen el kivizsgáltatni magát?

Figyelt kérdés

Nemsokára le akarok feküdni a sráccal, de tudom, hogy utálja az óvszert /fogamzásgátlót szedek/, és ismerek látásból egy pár csajt, akikkel tudom, hogy lefeküdt, és hát vannak köztük elég retkek is... akik fűvel fával csinálják.


Ti hogy kértétek meg erre a párotokat? Annyira kínos ilyesmire megkérni.


2014. máj. 29. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Kínosnak kínos de össze se jönnék olyannal aki ilyen retkekkel volt
2014. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát én meg sajnos belezúgtam.
2014. máj. 29. 07:48
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát mondhatnád neki hogy attól tartasz összeszedtél valamit nyilvános wc-n és el akarsz menni kivizsgáltatni magad, és akkor menjen veled ő is, mert még is csak jobb ha mindketten tudjátok hogy tiszták vagytok :D vagy valami ilyesmi
2014. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

#1 +1 Aki retkekkel csinálja az maga is retek, bottal se piszkálnám.


#2 Jó kis kapcsolat, ahol ilyen mellébeszélésekkel kell elintézni a dolgokat, mi?


Amúgy ha netán véletlenül ilyen helyzet állna fent - úgy kérném meg, ahogyan leírtad, hogy tudom, milyen emberekkel volt előttem gumi nélkül és nekem így eszem ágában sincs lefeküdni vele amíg meg nem vizsgáltatja magát. De nyilván nem ilyen "bunkón" fogalmaznék, mert nem ez a stílusom, de semmiképp nem ferdítgetnék, hogy hát őőőő én szedtem össze valamit és jöjjön már velem, naaa lécci... Az ember párja előtt semmi nem kellene, hogy kínos legyen.

2014. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ágnesnél a pont.... szerintem fogadd meg a tanácsát.
2014. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem se kell körítés. Megmondod, hogy mivel több lánnyal is volt gumi nélkül, szeretnéd, ha szex előtt elmenne megnézeti, hogy mi a helyzet. Nem szeretnél se HPV-s szemölcsöket magadra, se méhnyakrákot. Szerintem ez érthető.
2014. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
80%

Én megmondtam neki,hogy menjen el kivizsgáltatni magát,aztán vérig sértődött.Meg mi az,hogy én nem bízok benne.Ő nem ku*v@,hogy nemi beteg gondozóba menjen.

Nekem nem volt kínos,de az az igazság,hogy nekem általában semmi sem az és időnként túlzottan őszinte vagyok.Ha a csaj nem szűz,akkor úgyis megmondom neki,hogy mi a helyzet,mert ki tudja,hogy milyen leprát szedett össze.Na meg a nők amúgy is szeretnek hazudni arról,hogy hány partnerük van.

2014. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Simán megkérheted, de ne így. Mondd, hogy menjetek el mindketten. Az én barátom előttem 42 csajjal volt (nem voltak retkek, de azért ki tudja, vécében is elkaphatsz bármit), én pedig 23 sráccal, szóval...


elmentünk kivizsgáltatni magunkat, BÁR nálunk mindketten tudtuk, hogy az utolsók leszünk egymásnak, így most már megéri:)

2014. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát a srác is volt annyival, bőven...
2014. máj. 29. 10:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi csak után, ha mindenkivel gumi nélkül volt, a HPV garantált.
2014. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!