Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barna folyáskor szex lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyáskor szex lehet attól még, nem? Az már nem menstruáció.

Figyelt kérdés

Barna folyásom van, pedig már vége a menzeszemnek. Ez ugye 1-2 napig szokásos utána, de most kicsit másabb, több. Tartok tőle, hogy péntek estig nem múlik el, a barátommal akkor találkozunk. És mivel múlt héten pedig megvolt, gondolom le szeretne feküdni... De így nem akadály attól még, nem?

Amúgy most kezdtem el fogamzásgátlót (Yadine) szedni, az első levélnél vagyol. Gondolom azért nem múlik annyira gyorsan el.


19/L



2014. máj. 29. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egész levél alatt barnázni fogsz. nekem legalábbis végig volt, mikor a legelső levél fogamzásgátlómat szedtem.
2014. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ilyenkor szex lehet?


De ez amúgy mitől van? Olvastam, hogy van, aki az egész levél alatt szokott. De én reméltem, hogy nem fogok :(

2014. máj. 29. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy mitől van, de szerintem ha egyikőtöket sem zavarja, akkor simán lehet szexelni
2014. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!