Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire elfogadott a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Miért ennyire természetes, elfogadott, és miért ilyen büszkék rá?

2014. máj. 29. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
0%

Most ez a dívat. Ha azt fogják sulykolni hogy utálni illendő, akkor a legtöbben utálni fogják.


A melegek többsége szerintem nem büszke rá.

2014. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
Hát igazából nemtudnak ellene mit tenni. Sokan nem büszkék rá és kifejezetten szégyenlik/rejtegetik. És az hogy elfogadott lett azzal nincs nagy baj, amíg nem bűnözik , dolgozik, fizeti az adókat, tisztességesen él addig kb leszarom hogy ki kivel fekszik le... akkor az miért elfogadott/természetes hogy a cigányok(Tisztelet a kevés kivételnek!!!!!) nem dolgoznak, csak lopnak/rabolnak gyerekeket szülnek és csak veszik fel a pénzt? és még büszkék is rá. Ám amúgy is legalább több nőből választhatunk :)
2014. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
52%

Gumit húzni miért lett ennyire elfogadott?! Azzal se lehet szaporodni...


Ennyit erővel amikor a csajoddal védekeztek az is egy evolúciós zsákutca...

2014. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem elfogadott. De ha nem vagy meleg, akkor érthető, hogy másként gondolod.
2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
31%

Örülök hogy Magyarországon a liberális párt "egyszemélyes" párt.


Nincs bajom a homoszexualitással de ami így európai szinten megy az borzalom. Legalább ezer éve vagyunk annak a hagyománynak híve hogy egy család az egy nő és egy férfi kapcsolata.


Az most megint egy kérdés, hogy a királyoknak lehetett több felesége, de nem volt rá hagyomány hogy "melegek" legyenek az emberek papíron is.


Formalitásban hányingerkeltő az hogy papíron két férfi alkot egy családot, gyakorlatilag meg a kutya se törödik vele.


Ennek az alkotmánynak ami most van a jogi része rendben van hogy nincs melegházasság, legalábbis a család fogalma nem ez. Annak viszont nincs rendje hogy mindenki újjal mutogat rájuk.


Mindenki ember, mindenkinek igényei vannak. Ha két egyforma igényű férfi van legyen. De félő hogyha gyereket nevelnek akkor a szüleiből kiindulva úgy fog nekiállni a nagyvilágnak hogy homoszexuálisnak lenni normális.


Normális is, csak ha a gyerek ezt tanulja valószinű az marad.

2014. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy büszkék rá. max nem kell szégyellniük. a kettő nem ugyanaz. de egyébként még ez sem igaz. rólam pl. nem tudja senki, hogy vannak homo hajlamaim is.
2014. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt érzem, hogy nem vagyunk igazán elfogadva. Leszbikus lány vagyok és nagyon sok esetben hallgatnom kell, főleg, ha a körülöttem lévők párjairól van szó. Pl. hivatalos utakon a kolléganőim beszélnek a férjeikről, gyerekekről, én inkább hárítok, mert sosem lehet tudni, hogy hogyan fognak reagálni, akár a munkahelyembe is kerülhet. Szóval szerinted elfogadott? Nem. Az pedig, hogy büszke vagyok -e, vagy sem, érdekes kérdés. Arra vagyok büszke, amit elértem az életben, a munkámra, a szakmai tudásomra, a sikereimre. Nekem az, hogy leszbikus vagyok, normális. Egy percig sem gondolkoztam azon, hogy most ez jó, vagy rossz -e, csak azt tettem, amit éreztem, hogy jó lesz. Az, hogy másnak nem normális az, hogy egy nőt szeretek, az nem az én bajom valójában. Nem szoktunk nyilvánosan semmit csinálni...
2014. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%

aha, 5-ös, 1000 év, és? előtte meg a görögök simán még a gyerekeket is megdugták

és ők az európai kultúra alapkövei.

aztán jöttek a újzsidók a minden bűnnel, meg mániás mindenért halállal

ezer év, ne röhögtess

japánban pl. senkit nem zavar ki kivel párnázik, de hát ugye őket nem gyarmatosították a keresztények


az egész mondókád csak a keresztény-zsidó kultúrkörre igaz

2014. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
97%

5: "a szüleiből kiindulva úgy fog nekiállni a nagyvilágnak hogy homoszexuálisnak lenni normális. "


és így van toleráns lesz

látod ebben igazad van. nem lesz ettől homokos, csak toleráns

azt hogy miért félsz a toleráns emberektől, majd a pszichológusod deríti ki neked

2014. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%

3"

A gumiról annyit, h volt pápa, aki a gumihasználat ellen emelte fel a szavát, és bűnös, természet elleni dolognak mondra, mint ahogy a fogamzásgátlás minden módját. És az emberek nagy többsége -a katolikusok is! - elmaradottnak gondolták emiatt....


A melegekkel kapsolatban, pedig: mindig is bolrak, s lesznek, régen -szintúgy nagy részben vallási (keresztény/katolikus) okokból - bűnnek számított, halál is járt, és néhány országban még most is börtön, kivégzés a bűntetése.

A szellemileg fejlett országok felismerték, j ez nem bűn, hanem egyes embereknek a termédzete. Ezért egyre többen válkalják fel. Sajnos elmaradott bunkók szerint ez a tulajfonság továbbra is üldözendő. V csak kell egy álindokot találniuk, amért bűnbakot állíthatnak a maguk kudarcaiért, esetleg amiért kiélhetik brutalitásukat, bizinygathatják vallásosságukat, mert mással - pl életmódjukkal - úgyse tudják...

A melegek meg az évstázadokig tartó elnyomás alól való felszabadulásukat szokták megünnepelni évente egyszer. Mint ahogy amerikában a függetlenwég napját, v nálunk március 15öt, vagy augusztius 20 at.Legalábbis a normálisabbja, és nem állandóan parádézik.

2014. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!