Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18+ -os kérdés, hátha másnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18+ -os kérdés, hátha másnak is segítenek a válaszok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. máj. 29. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátom, nem kis dologba vágod a fejszéd :D Ez is emberfüggő mint itt minden. Nem tudom hány éves vagy, de ilyet összehozni nagyon nehéz, és mindig érzelem a vége ha össze is jön. Ehhez szerintem te még fiatal vagy.. Ez sok minden függvénye... ugye titokban kéne tartani különben a csajt elhordják mindennek...stb. Külön lakás kéne, Ez sokkal bonyolultabb ahogy a filmekben van, és nehéz, kifejezetten nehéz sokáig csinálni. Ezt általában sikeres egyedülállók tudják hosszabb ideig fent tartani. Azért mert akinek ezt úgymond beadagolod jót nevet. Az nem biztos h bele is menne. Szerintem inkább szeress egy barátnőt akitől sokkal többet kapsz mint a szex. (voltam ilyen szituációban, nem ment.)
2014. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én belemennék. Ha tényleg jóba vagytok és ennyire vonzzátok egymást. Akkor hajrá!

Mondjuk a csaj lehet megsértődne még akkor is ha ő is akarja. Ha valaki ezzel állna elém közölnöm, hogy benne vagyok ha hajlandó ő is mindent megtenni azért, hogy nekem jó legyen. És kikötném, hogy nem a k*rvája vagyok hanem a barátja és a többi csupán ajándék egymásnak. De ha egyszer megtudnám, hogy visszaél a helyzettel kicsinálnám. Ha rendes srác vagy szerintem belemegy de kitudja... Nem mindenki olyan felfogású mint én.

19L

2014. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító. Mert engem is próbáltak behúzni. Egy olyan srác, akibe szerelmes voltam/vagyok, mert azóta már járunk, több, mint 1 éve. Nem volt jó, hogy csak egy lyuk lennék neki, akkor már k.rvázzon...
2014. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mi lenne az a jó kérdés amit ha felteszek, akkor igent mond? Vagy ha nem is mond semmit, vagy egy nagy nemet kapok, akkor is elültetném a bogarat a fülébe, és később esetleg megjönne a kedve?
2014. máj. 29. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te írtál-e nekem levelet, de n ézzétek meg együtt a Barátság extrákkal filmet, és mondd neki, hogy ez tök jó, legyetek ti is ilyenek.
2014. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utaltam már rá chaten, hogy szeretném, ha valóra válna vele az álmom, mire csak egy smiley volt a válasz...
2014. máj. 29. 18:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!