Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mások is vannak így a szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak így a szeretkezéssel?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek 4 éve, a vőlegényemmel nagyon szeretjük egymást, mások mondják, hogy olyan, mintha most jöttünk volna össze, szóval nincs semmi gond velünk :) Az élet néha nehéz, fárasztó persze, mint mindenkinek, meg előfordul a stressz is persze. Arra lennék kíváncsi, hogy nekem heti 1-2 szex pont elég, nem vágyom többre se vele, se mással. Ez normális? Irkálják itt, hogy napi 4-5... Hát nekem nem kéne. Viszont erotikus regényt írok, talán azzal levezetem a vágyaimat és nem marad az életre? Szóval baj lehet velem? Talán a fogamzásgátló?

2014. máj. 29. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyéni, hogy kinek mi a normális. Ha neki se kevés , akkor nincs probléma. :)
2014. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erotikus regényt írsz és ilyet bekérdezel? Ha a barátodnak is elég akkor tökéletes. Viszont ha már erotikus regény írsz ugye... akkor van fantáziád, vigyetek bele pikantériát, és csináljátok minél több helyen, mert gondolom a kámaszutrán" már túl vagytok.
2014. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ő azt mondja, a nap 24 órájában bármikor szívesen csinálná, de neki így teljesen jó. azt mondja azért, mert elfogadja, hogy ő fiú és többet gondol erre.
2014. máj. 29. 12:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem gép,ami egysíkú lenne mindennek megvan az oka egy eredmény létrejöttekor.A te esetedben is akár több mint 100 dolog lehet a háttérbe,hogy miért is nem kell több szex.Nem kell mindent megmagyaráznod,főleg nem magadnak és másoknak meg főleg nem kell magyarázkodni.Ha így szereted magad mind1 más mit mond.
2014. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért ketten vannak ebbe a kapcsolatba nem egyedül. Ha ő igazodik hozzád h neki elég a heti 2 akkor te is igazodhatnál néha ő hozzá és meglephetnéd több szexel. Ez így feer..nem?
2014. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha fogalmazásgátlót szedsz hogy tudsz regényt írni?


viccet félretéve lehet a gyógyszer hatása is. mondjuk nem tudjuk előtte mennyi volt a heti igény.

2014. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy négy-öt éves párkapcsolatban a minden napi 4-5 nem hogy nem elvárás, de nem is hihető szerintem. Heti 2-5-ig inkább reális. A lényeg mindig az, hogy mindkét fél elégedett legyen. A párod nagyon jól reagálja le, hogy te kevesebbet akarod, de szerintem te is próbálkozhatnál jobban, hogy bevállalj számodra "extra" alkalmakat. Egyébként szerintem az erotikus regényírás valóban levezetheti a szexuális fantáziáidat, én a helyedben megpróbálnék egy időre szünetet tartani ebben, és akkor meglátnád, változik-e valami.
2014. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A napi 4-5 szerintem csak a kapcsolat első heteiben, hónapjaiban van, nem pedig évek után. Legalábbis nekem is volt már olyan hogy eleinte szinte ki se másztunk az ágyból, aztán ez csökkent.
2014. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Ha neked is és a párodnak is jó a heti 1-2, akkor nincs ezzel semmi gond.
2014. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igaz, egyébként a meglepi ötlet nekem is tetszik :D
2014. máj. 29. 17:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!