Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a barátom nem kényeztet orálisan?

Figyelt kérdés
A kapcsolat kezdetén párszor előfordult hogy kinyalt, (bár az egyik alkalommal megzavartak és félbe kellett szakítani), azóta viszont egyszer sem, mindig csak a kezével izgat. Én gyakran alkalmazom nála az orális szexet. Nem szeretném megkérdezni tőle konkrétan hogy miért nem csinálja, mert az elég kínos lenne. Lehet hogy a kellemetlen emlék miatt nem teszi, amiért régebben nem sikerült? Ötlet?

2014. máj. 29. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hozd fel neki, h te ezt igényled, téged ez izgat! Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Így azt gondolja, h neked nem hiányzik ha nem mondod.. :)
2014. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kínos, mi mindent megbeszélünk párommal, ez a természetes. Ha valamit nem jól csinál azt is megmondom és igaz fordítva is. Nem sértődünk meg, elvégre azt szeretnénk ha minél jobb lenne a másiknak. :-)
2014. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél ápolt mindig odalent, és dobd fel a témát, h téged ez nagyon felizgat... Hidd el, jobb ha mondod neki.
2014. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Márpedig ezt csak tőle fogod megtudni. Mondhatunk mi itt száz meg száz tippet, egyre-kettőre majd ráfoghatod hogy biztosan azért, de ennek semmi értelme.

Beszélni többféle hangnemben, stílusban lehet, hozd fel a témát, mond el neki, hogy te nagyon szereted ha ő is kényeztet téged ily módon és akkor biztosan elmondja ha esetleg gondja van vele.

Vagy előjáték közben finoman súgd oda neki, hogy mennyire élveznéd ha a szájával, nyelvével kényeztetne odalenn......a lényeg így is úgy is a kommunikáció :)

2014. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, főleg hogy normál hangnemben íródtak, 4-es lehet igazad van, megfogadom a tanácsokat.
2014. máj. 29. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a parodnak az lehet ami nekem,nuni undor!

persze csak nyalni nem szeretjuk engem legalabb is taszit meg a gondolata is mert hiaba mosod,higieniazod magad akkor is van egy alap szaga,ami ertheto is hiszen egesz nap ugymond be van zarva a labad koze a pisit hiaba torlod le wc utan csak rafolyik megmosni nem tudod ugy hogy en reszemrol marad a fagyi amit nyalni fogok!

pedig voltam mar par novel de mindegyiknel ugyan az a tapasztalat.

2014. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy frissen mosott egészséges puncinak nincsen "alap szaga"!
2014. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy van-e szaga, vagy nincs, és ha van, az kellemetlen-e vagy nem, azt az érzelmeid döntik el. Amíg szerelmes vagy, háromhetes pálpusztai sajt is lehet a csaj lába között, azt is illatosnak érzed. :-)
2014. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a szerelmemnek rohadna a pinnája,kiábrándulnék belőle.
2014. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Synesztro ***** válasza:
26/F Sztem ez nem ciki. Mármint rákérdezni az okára. Ha nem tudtok a szexről egymás közt tabuk nélkül beszélgetni, hogy kinek mi a fantáziája, mit akar kipróbálni, mi az ami nem esik jól neki amin szeretne változtatni az ágyban, akkor az hosszú távon igen nagy baj lehet(mástól kapja meg, a kapcsolat elhidegülése, szétválás stb.) Mond meg neki, hogy téged ez zavar, és mondja el mi a baj ott lent? Az is lehet, hogy semmi, csak egyszerűen lusta lemenni oda. Lehet hogy csak a szó hiányzik pont. Nálam is volt így a párom régen "mindent megtett" az utóbbi fél évben csak én. Szóvá tettem (értelmes hangnemben, és normális beszédstílusban persze), és annyi volt a válasza csak, hogy "bocsánat mostanában eszembe sem jutott". Azóta nincs gond. De előre szólok, ha azt szeretnéd, hogy őszinte legyen, ne kapd fel a vizet, ha megmondja az okot, inkább tegyél ellene. (Pl: nagy a szőröd, nem vagy "finom", folysz, stb.) Ne legyen belőle veszekedés, mert többet az életben nem tudod majd rávenni, hogy elmondja a baját, és nem csak szex téren. Erre ügyelj. Sok sikert;)
2014. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!