Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Számotokra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra az dicséret vagy inkább sértés, ha egy pasi azt mondja, hogy a képeitekre szokta kiverni? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mindegy az, hogy ki mond nektek ilyeneket, de most ettől vonatkoztassunk el. Próbáljuk általánosságban véve szemlélni a dolgot. Hogy reagálnátok, ha egy pasi ezt mondaná?
2014. máj. 29. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát az nyilván azt jelenti hogy tetszem neki, amit talán még bóknak is lehet venni... de elég sokan csinálják mostanában vagyis a fiatalok hogy direkt olyan képeket küldenek egymásnak, és hozzá izgató üzeneteket stb. 14/L
2014. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Pedig ettől nem lehet elvonatkoztatni... mármint hogy ki mondja...


Ha olyan, aki szimpatikus, akkor bóknak veszem.

Ha olyan, akit utálok, akkor beígérem neki, eltöröm a kezét...

Ha valaki, aki semleges, akit nem ismerek... hát, nem tudom... szerintem kicsit fel lennék háborodva, de a hiúságomnak meg tetszene. :D

2014. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
ha egy férfi komolyan vesz egy nőt, soha nem mondana neki ilyet. A szajháknak viszont simán.
2014. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ez szerintem nagyon perverz. Nincs olyan férfi, akitől bóknak venném, és nem a hideg futkosna a hátamon, hogy valami nincs rendben a másiknál.


Inkább finomítsd úgy, hogy rá szoktál gondolni önkielégítés közben. Ez még talán 50%-50%, hogy bejön vagy sem..

2014. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha számomra vonzó férfi mondaná hogy a képemre veri ki a farkát, nekem hízelegne, jólesne és tetszene hogy ennyire vonzónak és kívánatosnak tart. Ha számomra közömbös férfi akkor hidegen hagyna, ha viszont olyan akit nem szeretek, irritálna és sértő lenne a tudat is :)
2014. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mindegy ki mondja, undorítónak tartom és rosszul vagyok tőle. Semmi gondom nincs vele, csak ne mondja, nem vagyok kíváncsi rá. Undorít a dolog.
2014. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Undorítónak és szánalmasnak találom.
2014. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért van az,hogy egyes nők,csak akkor tartják undorítónak,ha idegen mondja? Ha a szerelmed mond ilyeneket,akkor miért van rendben? "Szerelmem,bocsi,de tegnap a farkamat kivertem a 10 évvel ezelőtti ballagásos képedre".
2014. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerelmem nem mond ilyet, annak ott vagyok hús-vér valómban, de gondolom fingod sincs a párkapcsolatokról.

Nekem egy fiú barátom mondta egyszer, azóta nem beszélek vele és jól is van ez így.

2014. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8: soha nem mondta még a szerelmem se, hogy a fényképemre verné... Ha megteszi, tegye, de amint kimondaná kiábrándulnék belőle. Én sem számolok be arról, hogy mikor maszturbálok, bár tény, hogy nincs is rá igényem, mert kielégítő a szexuális életem.
2014. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!