Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha nekem bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nekem bejönnek a ducibb lányok?

Figyelt kérdés

ilyenek pl:


[link]

[link]


és ne nevessetek de még ő is habár ő határeset de nagyon szexy:

[link]


20f


2014. máj. 29. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ilyeneket könnyebb összeszedni, mint egy átlagos testalkatút.
2014. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te dolgod.
2014. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gát, mindenkinek más az ideálja. De sok sikert, hogy találj egy ilyen csajt, mert elég kevés van belőlük.
2014. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz, de ne feledd, hogy aki ideír, az nem az "átlag" aki kinézne az utcán sajnos....


Egyébként én is a duci lányokat szeretem, ez már inkább a kövér kategória ha szabad ilyet mondani, de komolyan, előgg feküdnék le a 3. linken látható csodás arcú, bögyös kövér lánnyal, mint egy "yolo" swag, csontsovány, modellalkatú, rózsaszín, plázacicával...

2014. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem el kell bújnom a hasammal.. De úgytűnik valakinek ez is tetszik:)
2014. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz hogy az agyaddal van a baj! Ezek nem ducik! Kövérek, túlsúlyosak, kórosan elhízottak.

Nekem is tetszenek az ilyen nők, ha csodaszép az arcuk. DE! Tudjuk már hogy mi micsoda!

2014. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
jéjzuskrisztus, ez nem duci, ez dagadt! és még én hittem magam kövérnek a 70 kilómmal! (amúgy szerintem gusztustalan, bocsi) 18L
2014. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!