Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Eltűrnétek, ha letagadna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűrnétek, ha letagadna a párotok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Ha a párom, akkor vállaljon be...


Ha ennek gátja van (pl. foglalt), akkor meg nevezhető társnak, max szexpartnernek.

2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Ez eleve azt jelentené, hogy van párom, én onnantól nem panaszkodnék. Há' eleve csúnya vagyok, még jó, hogy letagad.
2014. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Velem is most valami ilyesmi történik, csak neki van oké. Mindenki szekálná, piszkálná, a szülei, a barátjai, egyedül a legjobb haverja tud róla, pedig már 18 éves. Tűröm, tűröm, megértem, de nem esik jól.
2014. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez megalázó, bár honnan nézem. Nem?
2014. máj. 29. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Engem meg is vert a párom.27F
2014. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nope
2014. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ja elég megalázó...
2014. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első barátnőm jó ideig nem vállalt fel publikusan. Engem ez marhára zavart, persze első komolynak mondható kapcsolatom volt, szóval tűrtem. Most már tapasztaltabban nem tenném. De mondjuk nem is hiszem hogy egyáltalán összejönnék valakivel aki ennyire gyerekes, és ostoba.
2014. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!