Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik csak tényleg a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik csak tényleg a szexet látják egy lányban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy lányban sose. A lányokban látjuk csak.
2014. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aki mást nem mutat magából...
2014. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis attól függ. Ha valaki úgy igazán k*rvásan öltözködik, és ki is rakja a csöcsöket meg a segget, akkor nyilván nem az a kép villan be elsőre ahogy palacsintát süt a családnak vasárnap délután...
2014. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha főzni nem tud...


Olyat keress, aki nem csak azt látja benned.

2014. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nőfüggő, de én inkább a társat keresném bennük.
2014. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WheneverYouWant ***** válasza:

A 4-essel egyetértek... attól függ hogy mit mutat a lány magából... Lehet hogy észre sem veszi magán.

Pl: nemrég vártam valakire, az út mellett álltam kocsival és a járdán jött egy csajszi. Kutyát sétáltatott de olyan mély dekoltázs volt hogy ugráltak a cicik össze vissza.. :) Egyébként meg nem volt kur**san öltözködve csak ez volt ami sokat engedett láttatni és ilyenkor ha akarnék sem tudnék másra gondolni..

2014. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, én a kaját is látom benne. :D
2014. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy az a lány hogyan van öltözködve,hogyan viselkedik,milyen az alkata. Vannak olyan nők,akik csak arra jók,na meg vannak akik a hosszútávú kapcsolatot részesítik előnyben.
2014. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:

Amíg csak az illető vonzó lány külseje és mozdulatai tűnnek fel, addig jó eséllyel valóban elképzeljük ruha nélkül, izgalmas szituációkban.

Viszont ha kinyitja a száját és megszólal, viszonylag rövid idő alatt kiderül, érdemes-e magasabb röptű gondolatokra :)

2014. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!