Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek volt már szexkapcsolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már szexkapcsolata! Kialakult köztetek több is, mint szex?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, akinek volt már ilyen kapcsolata! :) Köszönöm
2014. máj. 29. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Két ilyen kapcsolatom is volt. Mindkettővel meg tudtam beszélni a problémáimat és az egyik iránt kicsit többet is kezdtem el érezni. A másikkal viszont a mai napig barátok vagyunk és mivel volt köztünk szex is, így már tényleg mindent meg tudunk beszélni, nincs tabu téma :)
2014. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyikünk se akart többet, és ehhez tartjuk magunkat.
2014. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki tud alakulni több is, ha mindketten nyitottak egy társra is, és külsőleg kb. hasonló szinten vannak.

Ez viszont csak úgy fogod megtudni, ha megpróbálod jobban megismerni, illetve jó emberismerő vagy alapból is.

Ha nő vagy arra figyelj, hogy hogyan bánik veled, kellően tisztel -e, és mutat -e irántad érdeklődést, vagy csak dugni akar. Pl. mit szól ahhoz ha közös programot is akarsz csinálni, nem csak szexelni vele.

2014. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom. Tobb evvel ezelott. Nem alakult ki tobb, mert nem parkapcsolatot kerestunk, hanem csak sexet.


Ennek mar evek ota vege. Azota mindketten komoly kapcsolatban elunk (neki mar feleseg/gyerek), mostmar nem fexunk ossze, de a baratsag megmaradt. Sot, szinte o az egyetlen ferfi baratom. A tobbi ferfi ismeros csak haver, a kozeli baratok pedig lanybol vannak.

A masik ferfi baratom a parom, akivel egyutt elek :)

2014. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,volt.Először csak szex volt.Egyre gyakrabban,mindig meleg vacsorával várt,egy idő után már mindenféle lakáson kívüli programot is csináltunk. 2 évig jártunk.Elég hamar egymásba szerettünk,bár csak szexnek indult. Nem mondtuk ki konkrétan az érzéseinket,de egyértelműek voltak. A mozdulatok meg célozgatások meg a nézésünk alapján. Az volt életem legszebb , leboldogabb és legkiegyensúlyozottabb kapcsolata. Akár még feleségül is mentem volna hozzá. 23/l
2014. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de aranyos az utolsó :) miért lett vége?
2014. máj. 30. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
mi kb, 2 évig tartottuk fent a "szexkapcsolat" cimszót, de nagyon egymásba szerettünk, én még mindig szeretem, pedig 2éve párkapcsolatban élek mással, de Ő marad az igazi szerelmem, és én is neki.
2014. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!