Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az első barátnőm frigid volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első barátnőm frigid volt, azóta sem tanultam meg hogyan kell, két éve ezért nem nagyon akartam ismerkedni, de mégis, most mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miből vontad le azt a következtetést, hogy ő frigid volt?
2014. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgye mint írtam vele vesztettem el. De amit azért észrevettem, nem tudott elélvezni csak ha magának csinálta, bevallása szerint másnál sem, semmi csókolózás, mintha kínszenvedés lett volna ha együttvoltunk- közösülésben. Szerettem a csajt, idősebb is volt. Jól kijöttünk érdeklődésben humorban. Ami viszont a hozadéka volt legalábbis úgy éltem meg, hogy sajnos nem tanultam meg a szexet. Így tartok egy újabb kapcsolattól szexuális téren.
2014. máj. 30. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig voltatok együtt?
2014. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 év kb. a vége 3 hónap már szexmentes volt.
2014. máj. 31. 07:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!