Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy okos és jó nőtől miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy okos és jó nőtől miért ijednek meg a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amint megjelenik egy jó nő és kiderül róla, hogy okos és vicces is a férfiaknak inába szál a bátorság... Hiába mondják, hogy aki szép és van esze is annak könnyű dolga van, nem mondanám!

2014. máj. 29. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem félek tőled, ha ilyen vagy...
2014. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos, könnyen ki tud cselezni, és elvenni a pénztárcámat. :(
2014. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Persze és azt is el akarod velem hitetni,hogy idegenek is léteznek..
2014. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Inába szálL. Egyébként nem biztos, hogy megijednek, ahogy az se biztos, hogy az adott lány szép/csinos és okos.
2014. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az okos nők megijesztik a pasikat, mert ki tudják játszani őket. Ha esetleg a pasi nem lenne hűséges, az okos nő rájön és tudja, mivel vághat vissza igazán. Az okos nő felülkerekedik és képes irányítani a férfit. Az olyan férfiakat riaszt el ez, akik kevésbé komoly kapcsolatot akarnak VAGY irányítani szeretnének. (Ami nem feltétlenül negatív, mindig kell valakinek irányítania)
2014. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem az ellenkezőjét kértem alátámasztani, hanem ha így van miért van így, ha nincs így, miért nincs.
2014. máj. 29. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs így mert, épp őket keresem:D
2014. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BlackSword ***** válasza:
Azért, mert nehezebb őket ágyba vinni, mint egy naív pitcsát... Vagy nem ezt akartad hallani???
2014. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mit értesz okos alatt?


Addig is leírom, hogy én személy szerint hogy állok hozzá a dologhoz. Először is az emberek többsége hülye, elég szétnézni az utcán, a boltban, vagy itt. :D Én magamat elég okosnak, de nem zseninek tartom; talán egy anonim oldalon megengedhetem ezt magamnak. Aztán nem meglepő módon azt tapasztalom, hogy a nagyjából hasonló értelmi szintű emberekkel értek legjobban szót, így barátnőnek is ilyet szeretnék, szóval mondhatjuk, hogy én okos nőt keresek.


Viszont az is igaz, hogy zavarna, ha egyértelműen okosabb lenne nálam. Biztos lepontoznak ezért, de bizony ez a helyzet, kisebbségi komplexusom lenne, vagy valami olyasmi.

2014. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az okos nő a kapcsolatban is a saját céljára használja fel a megszerzett tudást (gy.k. kihasználja a pasast)
2014. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!