Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5 perces pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 perces pasik?

Figyelt kérdés

mit csináljak, hogy ne menjen el olyan hamar?

előtte ha leszopom akkor is elmegy 2.menetben....


2014. máj. 29. 23:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
verje a faszát, nekem is ez volt a bajom,most el van törve de sokáig bírja :D
2014. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mit erőlködsz? Csak sz.pjál,sz.pd le ahányszor csak akarja,és adj a kezébe egy vibrátort és mondd meg neki,hogy Neked meg csinálja azzal. Elvégre nem ragaszkodsz a farkához,nem? Nem kell olyan mereven ragaszkodni a dolgokhoz. Vedd lazán.23/l
2014. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Joola ***** válasza:
próbáld többször is megállítani. valahányszor érzed, hogy nagyon belelendül, állj le, vagy nyomj rá a makk alatti részre finoman lassan. emellett nem árt, ha masztikor ő is gyakorolja magán, hogyan nyújtsa el. neki is akarnia kell és meg kell ezt beszélnetek.
2014. máj. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én sem jöttem még rá a megoldásra, én viszont nem hogy 5 perces vagyok hanem 5 másodperces :S


Viszont az hogy álljak meg közben mikor érzem hogy elélveznék, az nem jött be, mert akkor egyet lökök, meg is kell állni. Utána ha elkezdem szintén egyet kettőt lökök, majd megint megállni. Úgyhogy ez így nem jó. Másodpercenként megállni.


Úgyhogy egyelőre marad a késleltetős gumi, de sokszor azzal sem megy sokkal tovább.

Szerintem minél többet kéne csinálni, hogy szokva legyen az érzés.

2014. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én volt párommal is ez volt a baj... Őt annyira nem izgatta de engem annál jobban...mondjuk ő már a második menetet sokkal tovább bírta...
2014. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Joola ***** válasza:
14esnek: ezeket a technikákat sokat kell gyakorolni, nem megy egyik napról a másikra. egy stabil, megértő partnerrel azonban kiküszöbölhető csak türelem, megértés és akarat kell hozzá mindkét részről.
2014. máj. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
őszintén, fogalmam sincs... az exemnél ez nem javult 3 év alatt sem..
2014. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!