Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első orális örömszerzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orális örömszerzés?

Figyelt kérdés

A párommal kb 1 éve élünk nemi életet (lány vagyok). Magamat mindig egy szerény és visszahúzódó lánynak hittem e téren, de kiderült, hogy sokkal perverzebb és bevállalósabb vagyok, mint hittem. A párom ezt imádja, de mégis úgy tűnik, hogy néha csak azért szexelünk keményebben, mert én megkérem rá, és ő meg talán az érzékit részesíti előnyben. Eddig nem mertem orálisan kielégíteni, barátkoznom kellett a dologgal, de ma már nagyon rá vagyok kattanva, már attól felizgulok, ha rá gondolok. Szóval itt az idő. A kérdésem, hogy milyen legyek? Bevállalós vagy szerény? (remélhetőleg minden menni fog és nem rontok el semmit :) )

Azért kérdezem, mert van egy olyan érzésem, hogy minden fiúban ott az "állat", aki jól megszo...tna egy lányt, még benne is, és akkor talán elég maradandó élmény lenne neki, ha pl jelzem,hogy ő a főnök.

És gáz, ha én erre izgulok fel?

20 L



2014. máj. 30. 01:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz...de ha a partnerednek nem tetszik a vadabb együttlét nem fogja megszokni soha. Én mondjuk imádok szopatni meg kikötözni.:D
2014. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi gaz, hisz te is ember vagy :D A szopas akkor lesz a legjobb, ha nem filozol ilyemiken, hanem csak elengeded magad es csinalod ahogy jon. Ha gorcsolni fogsz, azt a parod is megerzi, es akkor nem a jo erzes miatt lesz maradando. 21 F
2014. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak ne harapd le.
2014. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tutira tetszik neki, csak én mindig olyat szeretnék, ő meg néha finomabbat is. :) szeretném, ha nem hinné azt, hogy egy állat vagyok, és minden vágyam teljesülne. de az nekem még fontosabb, hogy neki jó legyen, csupán ezért filózom rajta.
2014. máj. 30. 01:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sose fogok ki ilyen lányokat, igazi mázlista a párod:D Sok boldogságot!
2014. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is perverzebb vagyok mint amilyennek látszok
2014. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
livi szerinted alkotmányos jog a merev pénisz!
2014. máj. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát még az alkotmányban egyenlőre nincs benne, de merev pénisszel bizony jogai vannak a fiúnak a nő felett
2014. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#5 akkor sajnos nem mázlista, ha neki nem ez jön be :)
2014. máj. 30. 01:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak irigy vagyok (5#):D
2014. máj. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!